şükela:  tümü | bugün
  • bir warhammer 40k fan film projesi. ilk bölümü aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=g-mteecxzuy

(bkz: adeptus astartes)
  • henüz iki bölümü yayınlanan warhammer 40k fan projesi. bölümler çok kısa olmasına rağmen yapımcıların warhammer evrenine saygısını görmek işten bile değil. ikinci bölümde bir bolter'ın insan vücudunda yaratacağı etkiyi "kusursuz" göstermişler. 1 dakikalık birşey için hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum.

vereceksin bu adamların eline 300 milyon dolarlık bütçeyi, bana warhammer 40k filmi yap diyip tamamen serbest bırakacaksın. yüzüklerin efendisi filmleri seviyesinde birşey çıkartırlar. çok kaliteli iş yapmışlar astartes'le
  • üçüncü bölümü yakın zamanda yayınlanmış fan projesi: youtube

ayrıca çoğu w:40k animasyonunun tersine, astartes'in bolter silahlarında kullanılan, standart patlayıcı başlıklı ve delici mermilerin (bolts) etkilerinin ilk kez düzgün yansıtıldığı animasyon serisidir.
  • kimse bilmiyordur, başlığını ben açarım diyordum, sevindim.

yahu, motion capture değil bu, milyon dolarlık bir yapım hiç değil. sanıyorum sadece tek bir kişi tarafından kurgulanan, çizilen, renderlanan bir aşk projesi. yıllardır animasyon izlerim, fanfic izlerim, ama ben böyle bir akışkanlık, böyle bir sahne tasarımı, ışık kullanımı, ses dizaynı ve en önemlisi lore'a bu kadar sadık kalmak görmedim. gerçekten sevgiyle, aşkla yapılan işin hakkını insanlar da pektabii veriyor.

mükemmel, muazzam, spettacolare! love death & robots'ı çokça severek izledim, o insanlar onlarca kişilik stüydolarda milyonlarca dolar bütçeyle yaptılar o işleri. bu adam, tek başına sektöre meydan okuyor adeta. biri bu muzzam insan evladına açık çek versin; gw, duy sesimizi!

4. bölümü taptaze yayınlandı. bu ne aksiyon, bu ne tansiyon, bu ne muntazamlık yarebbi?! adı sanı olmayan generic space marine'ler izliyoruz ve 15 dakikada 4. izleyişimde hala aksiyon sekansının sonunda nefesimi tuttuğumu fark ediyorum. sinema bu, sanat bu, insanlık bu!
  • boş boş youtube de dolanırken 4. bölümü önüme düşen, bu neymiş acaba diyerek tıkladığım ve hayran kaldığım yapımdır. hızlıca diğer bölümlere de baktım hepsi çok kaliteli.ancak son yayınlanan bölümlü ayrı bir tebriği hakkediyor bence.
  • mükemmel ötesi. zengin olsanız ilk ne yapardınız sorusuna bunun yaratıcısını finanse ederdim diye cevap verme nedeni. toplamda 5-6 dakikada sırf detaylarla nerdgasm'ın ötesini yaşatıyor. açıp açıp izliyorum.