şükela:  tümü | bugün
  • müzik ve edebiyatla arası sağlam (o da bir poe hayranı) dokuzuncu nesil yazar adayı. yakında aramızda olmasını diliyoruz, bekliyoruz.
  • trollediğim insancık. savcı falan dedi korkuttu beni.
  • beni 15 sene öncesine götüren sözlük yazarı, daha getiremedi. ordayım. 2002'deyim. geziyorum.
  • baslik altimda beni sevip kacan yazar. kim ki acep.
  • şu an gerçeleşen türkçe rap ve rapci savaşlarından bağımsız olarak bakınca,yazmış olduğu #93380983 nolu entry ile kutsal bilgi olduğu iddia eden yerin,gerçekden kutsal bilgi kaynağı olsa nasıl bir yer olurdu,onu gösteren yazar.
  • okuduğunu anlamayan bir yazar.
  • mesaj kutusunu kapamış buradan bilgilendirelim, starlink bedava değildir, olmayacaktır. ayrıca ülkemize giren her hizmet yasal düzenlemeye tabi olur. bu da bu hizmeti kafamıza göre alamayacağımızı gösterir.

edit: mesaj kutunu açma konusunda gayret gösterse ne güzel olurdu. soruna istinaden ekleyeyim; fiyatları tuzlu olduktan sonra belirli bir zümre kullanır. starlink'i sanki böyle çok ahım şahım bir mesele gibi anlatmak türkiye koşullarında işe yaramaz. çünkü milletin baktığı yegane şey fiyat meselesidir. hal böyleyken entryde sanki tesla öyle bir hizmetle gelecek ki yasalara, vergilere tabi olmayacakmış gibi anlatmak, o şekilde izlenim vermek mantıklı değil.

nick altına yazma ihtiyacı kutunu kapatmandan ileri geliyor, kimseyi cahil bırakma niyetinde değiliz.
  • mesaj alımına kapalı, anlaması kıt ve okuduğunu anlamayan yazar.

edit: arkadaş bana mesaj atıyor hakaret etmişim. acaba sen bana iftira atıyor olabilir misin? mecburen buraya yazıyorum, sağolsun mesaj gönderiyor ama almıyor. *
    şükela alacağım diye saçma entryler yazmamasını tavsiye ederim.

(bkz: #109266446)
  • ısrarla reklam yaptığımı iddia eden, siteyi forum gibi kullanan, iletişimden bihaber bir yazar. sözlüğü forum olarak kullanıp sonra da "sözlüğün ruhu kalmadı" diye sızlanıyor ilginç bir şekilde. girdilerinde kullandığı bazı değerli ifadeler de şöyle : "lan, ulan, amk, olum (oğlum demek istiyor)"

çok bilmiş yazar arkadaşım önce iletişim nasıl olur bir öğren bakalım. mesaj alımını da bir zahmet açıver madem bu işlere kalkışıyorsun medeni bir şekilde de muhatabınla tartışmayı bilmelisin.

bir de konuya odaklanmaya çalış. bir dolandırıcı sahte kimlikle bir site üzerinden kadınları "avlamaya" çalışıyor. sen kalkmış benim sitenin reklamını yaptığımı iddia ediyorsun. * sitenin bırak reklamını sitenin adını yeni öğrendim. ki insanları "eğer ki bu siteye giriyorsanız burada sahtekarlar var dikkat edin" diye uyarıyorum. ayrıca sen ve senin gibi benim reklam yaptığımı iddia eden diğer yazarlara ben de çıkıp "siz de takip sitelerin maaşlı çalışanısınız, sataşmanızın sebebi budur" dersem nasıl olur?

adetim olmadığı üzere, mesajla halledilebilecek bir mevzuyu buraya taşımak zorunda kaldığım için okuyan herkesten özür dilerim. sevgili astearsgoby mesaj alımını açarsan belki aynı frekansta buluşabiliriz. ne dersin?

bakınız: konunun öncesi