aynı isimde "astral seyahat" başlığı da var
  • yani tunak tunak reis bunlardan daha iyi prodüksiyon yapıyor dediğimdir
  • evinizde arkadaşlarınızla dahi çekebileceğiniz kalitede bir film olmuş. çeken arkadaşların bu amatör girişimini kutluyor, sinemada gösterilecek olmasını ise kınıyorum
  • parada anlaşırsak ben de iyi derim? (bekliyorum, yeşillendirin)
    olurda bazı mallar anlamaz diye: (bkz: ironi)
  • özel efektlerinin word'de falan yapılmış olduğunu tahmin ettiğim film.
  • astral seyahat yapmayın mesajı verilmek istenmiş sanki, inanç boyutu önemli tabii.
  • sponsoru dadaşlar turizm galiba.
  • çektiniz tamam da vizyona vermek bir de reklam yapmak nedir? başkası adına utanmanın dibi. yalnız başlığı da kendileri kategorize etmişler...
    (bkz: astral seyahat gezi)
  • yeni iş fikri olarak, filmler için "özel efektleri kaliteli yapan bir ajans" ya da "kaliteli özel efekt yapan ajans" kurulmasını tekrar hatırlatan fragmana sahip film.
  • paint'le efekt yapılmış sanırım. şaka gibi.

gişede 1000 kişiye ulaşırsa yapımcılar dua etsin.
    toplam izlenme sayısı 300 küsür olan filmler yapılıyor bu ülkede. bu işin mantığını gerçekten anlayamıyorum. korku filmi çekerek kara para falan mı aklıyorsunuz arkadaş? aklıma başka bir şey gelmiyor.

stv'nin sarı bıyık'lı gerilim skeçlerine rahmet okutturacak fragmana sahip şey.
  • tüm hafta sonumu evde korku filmi yapmaya harcasam bundan daha kaliteli korku filmi yaparım ama üşeniyorum işte.
    tanım: 'bana biraz makyaj malzemesi ve paint verin size korku filmi yapayım' tadında bir korku filmi
hesabın var mı? giriş yap