şükela:  tümü | bugün soru sor
 • daha önceden hayatında bir sefer de olsa hipnoz edilmiş birinin hipnozdan sonraki yaşamında, herhangi bir gün, yatağa astral aleme geçme isteğiyle uzanması belki de astral seyahatin en basit yoludur. çünkü; daha önce hipnoz geçirmiş birinin astral aleme geçiş konusunda ki şansı, veya başka türlü bir deyişle bünyenin buna yatkınlığı, hipnoz yaşamamış olup da brain wav dosyalarıyla, kitaplarla kafa patlatan birinden çok çok daha yüksektir. böyle bir durumda temel koşulları sağladıktan sonra sadece astral seyahati istemesi bile çoğunlukla yeterli olacaktır.
 • dalgalı denizde sandal tekniği olarak bilinen hedeyi de barındıran teknikler.

  brain wave generator yardımıyla herkesin astral seyehat yapabilmesini sağlayan teknik kısaca şöyle :

  yatağınızında sadece pamuklu, sıcak tutmayan bir çarşaf olsun. ben üşürüm battaniyesiz yatamam diyorsanız siz seyehat etmeyi değil uyumayı düşünüyorsunuz, iyi geceler. ardından yatağa uzanın. ayaklarınızı ve ellerinizi vücudunuza ve birbirine değmeyecek şekilde hafifçe açın. şimdi gözlerinizi kapatın ve kendinizi dalgalanan bir sandaldaymış gibi düşünün. vücudunuzdaki enerjiyi dalgaların haraketleriyle birlikte bir ayak parmaklarınız daoğru bir kafanıza doğru yönlendirin. bir süre sonra rahatlamanızla birlikte kendinizi uçuyor gibi hissedeceksiniz. gözleriniz kıpraşmaya başlayacak. artık enerjinizi vücudun dışına itmenin tam vakti. dalgalanmayı son kez ve çok güçlü şekilde kafanızdan dışarı çıkartmaya çalışın. dışarı çıktığınızda vücudunuza bakmayın, çünkü bu sizi korkutabilir ve geri düşmenize yol açar. aynı zamanda bedeninizin çok yakınında durmayın. bedeninizin bir girdap gibi enerjiyi içine çektşiğini unutmayın. yaklaşırsanız geri bedeninize dönersiniz.
 • oturun oturduğunuz yerde ne öyle kuş musunuz uçacaksınız bi de bedenden çıkınca höngürt diye yerin dibine de düşebilirsiniz,cehennemden gelen çığlıkları duymadınız mı hala ?, bunlar kendi kendine hipnoz etmekle alakalı teknikler olup bilindiği üzre hipnoz uzman gözetiminde olmadığı sürece tehlikelidir ve hatta uzmanların yapması bile tehlikeli ve yasak olması gereken bir şeydir.
 • mesai bitimi yöntemi:
  kendinizi bir fabrika gibi düşünün ve akşam olup kapanırken tüm işçilerin yorgun argın iki gözünüzün tam ortasındaki kapıdan fabrikayı boşalttığını düşünün. gerçek bir gevşeme yaşadıktan sonra o kapıdan siz de çıkmaya çalışın.
  geri dönüş için; orada kime sorsanız söyler...
 • tuzlu yiyin bol bol. odanızın bir köşesine de bir bardak su koyun. rivayete göre kolaylaştırır uçmayı. aslına bakılırsa yüzlerce teknik vardır da hazır değilseniz olmaz işte. (bkz: her şeyin başı meditasyon)
 • (bkz: peyote)
 • hasssbinnallleeea dedirtecek ve buna inananlara kafa atılma ortamı yaratacak olan sinir bozucu konular içinde başı ceken geyik aracı.