şükela:  tümü | bugün
  • şifa, şifalanmak gibi tabirleri çok kullanıyor olması başta itici gelse de söylemek istediği şeyi bir süre sonra anlıyorsunuz, inatlı tekrarı dikkat çekmek için, biraz düşününce mantıklı gelmiyor değil. deli gibi çalıştığı her halinden belli, kitap yazmış, yeni eğitimler alıyormuş, alanının en iyilerinden olmak istiyor gibi, hala araştırıyorum, henüz düşmedim.*
  • bana iyi gelen astrolog. 27 ocak tarihli podcastinde küllerinden doğmak ve anka kuşu metaforuyla gökyüzü hareketlerini harmanlamış, pek çok astroloğun bu dönemde yaptığı gibi gezegenlerin açısı fena, çok berbat gelişmeler olacak, bittik mahvolduk demek yerine “insanlığı” yardıma, iyiliğe, sevgiye, yara sarmaya çağırmış. ancak böyle toparlanır iyileşiriz demiş. bilmem, içinde bulunduğum dönemden de olsa gerek, bana çok iyi geliyor dedim ya. okuyorsa, sağolsun.
  • akış, dilek, ödül, enerji, dönüşüm, ritüel, şifa ve benzeri spiritüel kelimeleri sık kullanır evet ama ortaya random saçmaz. konuşmaları sadece bu kelimelerden ibaret değildir. gayet sen ben gibi konuşur, anlık doğal tepkiler verir, düşer, yükselir, sohbet eder gibi hissettirir, ama arada ciddi ciddi bilgi yağmuruna tutar. ritüel kitlerini ilk kez yapan kişi olduğunu iddia eder. şöyle bir araştırdım, doğru görünüyor, insanların da bu kit konusuna ciddi anlamda ilgisi mevcut son zamanlarda. ayrıca -benden ya da başkasından medet ummayın siz kendi kendinizi iyileştirmeye niyetlenin yeter gibi bir yerden iletişim kurması onu -bana gelin, bana danışın, her adımınızı bana göre atın diyen kibirli astrologlardan da ayırır.
  • 5 yıllık bir gazetecilik kariyerine sahip*(hürriyet dijital medya) galatasaray üni’den master’lı astrolog. kendini astrolojiye adamış eğitim üzerine eğitim almış almaya da devam ediyor. kendine yeni bir yol açıp bu yolda hem bilgiyle hem tecrübeyle emin adımlarla ilerleyen insanlara saygımız sonsuz, yeni yolunda başarılar.
  • o kadar açılar, kareler, eşzamanlılık yasası, unukalhai, sabit yıldızlar, zen hikayeleri ve tutulmalardan filan bahsederken birden ballı çöreklerim diye hitap edince kendimi makyaj videosunda hissediyorum bir anda. keşke demese. *onun dışında anlattıkların ilgiyle dinliyorum, birikimini güzel bir dille ve olumlu bir bakış açısıyla aktarıyor. çevremde doğum haritasını çıkarttırıp yorumlatmayan bir ben kaldım heralde, bu gidişle bu hanımefendi sayesinde ben de ortamlarda kendi haritamdan konuşacağım. hadi bakalım *"