*

şükela:  tümü | bugün
 • ünlü astrolog dinçer güner'in yıldız haritalarına bakarak yaptığı ayrıntılı çalışmalara göre, 23 haziran'da yapılacak istanbul belediye seçimlerini ekrem imamoğlu kazanıyor, herkese hayırlı uğurlu olsun.

  sözcü gazetesinde bugün çıkan habere göre seçim gününün ve istanbul'un kuruluş tarihinin astrolojik açıdan incelenmesi neticesinde haritaya binali yıldırım'ın göstergeleri üzerinden bakıldığında, jüpiter güçsüz bir pozisyonda durmasına neden olan 6. evde bulunmaktadır. asalet kaybettiği geri harekette ve hayal kırıklığını ifade eden neptün ile de sert bir kontağı bulunmaktadır. bu da binali yıldırım'ın bu seçim sürecinde güç kaybedeceğini ve umduğunu bulmakta zorlanabileceği bir sonuç ile karşılaşabileceğini göstermektedir. ay'ın özellikle neptün ile beraber iktidarı temsil eden alanda yer alması, duygusal karmaşa, hayal kırıklığı gücünü arttırdığı gibi, şaibe içeren bir takım konuları ve neptün'ün temsil ettiği skandal içeren birçok meselelerin de ortaya atılabileceğini göstermektedir.

  öte yandan, ekrem imamoğlu'nun göstergesi olan merkür yengeç burcunda türkiye'nin yükselen burcu ile aynı burçta durmakta ve köşe evde güçlü bir yerde görünmekte. dünya astrolojisine göre ise asc yani yükselen halk demektir. bu da, ekrem imamoğlu'nun halkın dilinden anlayan iletişim modelinin bu süreçte ona ciddi bir puan kazandıracağını göstermektedir. köşe evde olması da ekstra avantajlı olup, neticede halkın desteğini alacağını göstermektedir.

  (bkz: https://www.sozcu.com.tr/…-yildirim-mi-imamoglu-mu/)

  artık seçimde ne olacak diye uzun uzun kasmaya gerek yok arkadaşlar, durum kabak gibi ortada. binali yıldırım yıldızına küssün.
 • (bkz: venüs terör örgütü)

  bu ne lan, buna inanan kalmasın artık gözünüzü seveyim.
 • (bkz: hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir merkür retrosu oldu)
 • when the moon is in the seventh house
  and jupiter aligns with mars
  then peace will guide the planets
  and love will steer the stars

  this is the dawning of the age of imamoğlu
  the age of imamoğlu!...
  imamoğluu! imamoğluuu!

  harmony and understanding
  sympathy and trust abounding
  no more falsehoods or derisions
  golden living dreams of visions
  mystic crystal revelation
  and the mind's true liberation
  imamoğlu! imamoğluu!
 • kargalar!!.............

  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=we9ne3ixol4)
 • ünlü astrologlar hakan kırkoğlu ve öner döşer’in yorumlarına göre de imamoğlu özellikle jüpiter’in konumu sebepli seçim sonuçlarında avantajlı durumda olacak. bakalım doğru çıkacak mı hep birlikte göreceğiz.

  https://youtu.be/epsivvu6quc
  https://youtu.be/viiegqgoaps

  not: hakan kırkoğlu imamoğlu’nun 3 yıl sonra kariyerinde daha da büyük bir parlama yaşayacağını da söylemiş.