şükela:  tümü | bugün
  • ilk adımı ay dan bekler.
  • astronomi biglisi burçlardan öteye gitmez.

- aa sen balık mısın? duygusalsındır sen şimdağğğ!

vay anasını editi : ne çok aynştayn varmış sözlükte mesaj atan atana. biliyoruz astronomi/ astroloji farkını. her geyiğe- saçmalamaya (parantez) mi açacağız artık ?
  • geleceğin astroloğu
  • astronomiye olan ilgisi çocukluğundan başlayan, büyüdüğünde eski medeniyetler ve onların inanç sistemleriyle ilgili okuduğu kitaplar ile astronomi ilgisi artan ve fakat oturup astronomiyle ilgili araştırma yapmaktan ziyade televizyonda yakaladığı belgeselleri izleyip birşeyler öğrenmeye çalışan kızdır.
  • kuantum fiziğiyle secret kitabı çerçevesi dışında ilgilenir. secret'la einstein'ı bitirdiğinizi hala unutmadım!
  • gök bilimini seven insandır. orion takım yıldızının yerini gözü kapalı gösterir ve gözleri en az onun kadar parlaktır.
  • bulunabilme ihtimali astronomi ile ilgilenen türk erkeği kadardır.

belki de bizleyken konuyu doğru yerlere getirmiyorsunuz da engin bilgilerimizle sizleri şaşırtamıyoruz olamaz mı beyler? :/ yani sonuçta astronomiyle ilgileniyor olmak dümdüz muhabbet içinde açığa çıkabilecek bir şey değil gibi geliyor bana. bakın biz konu astroloji olunca pat pat burcun ne diye dalıyoruz muhabbete akhfjkasdfghkjg
  • bıyıkları vardır.
  • zamanında hevesi "amaan astronom olup da ne yapacaksın, nasa'ya mı gireceksin? sen anca masa'ya girersin kehkehkeh" şeklinde olabildiğinde sığırca yorumlarla söndürülen talihsiz kızdır. artık hobi olarak ilgileniyordur. ne zaman içinde uzay araştırması yapan bilimadamlarının olduğu bir film izlese, göz yaşlarına boğuluyordur. dir dur dır...
  • ankara üniversitesi astronomi ve uzay bilimleri öğrencisi kızdır. kaldığım yurtta vardı bir örneği, ondan başka da görmedim zaten.