şükela:  tümü | bugün
 • yüzyılın kolaylığı. ukash'ı tahtından indirecek yüksek ihtimalle.
 • urugay'dan ithal olarak gelen, pazarda hızla yükselen bir ön ödemeli kart türüdür. reklam gibi olmasın ama bu siteden aldım kullandım sıkıntı çıkmadı.

  astropaybayi
 • googlede ararken denk geldiğim. canlı destek ve telefonla görüştüğüm süper hızlı hizmet veren sistem.

  astropay card turkey
 • 98 liradan 11 lira komisyon kesiyorlar.
  buyurun lütfen hepsini alın paranın bana lazım değil zaten.
 • sanal kart sistemi
  bunun astropaycardturkey.com uzantılı olanı son derece güvenilirdir 30 sanıye surmedı kartımı vermelerı benım gıbı nereden alacagına karar veremeyen arkadaslar ıcın bu entry yardımcı olsun
 • yukarıda da yazılmış, güvenli ve hızlı bir şekilde alabileceğiniz bir yer arıyorsanız daha önce fazlasıyla satın alım gerçekleştirdiğim bir site için tık tık astropay card turkey.

  ---tanım(alıntı)---

  astropay card: ön ödemeli sanal kredi kartı ve e-cüzdandır. milyonlarca e-ticaret sitesinde ve oyunlarda ödeme yapmanıza olanak sağlar. bu kartlar üzeride isim yazmadığı için gizliliğe önem veren kişiler arasında oldukça popülerdir.

  avantajları;
  ücretsiz:kart aidatı tarzı herhangi bir ekstra ücret bulunmamaktadır.
  basit ve kolay: satın almak istediğiniz kartın ödemesini gerçekleştirin ve sanal kartınızı anında teslim alın.
  yüksek güvenlik: sanal kartın kullanıldığı site yöneticisi tarafına, kullanan kişilerin herhangi bir kişisel bilgisi paylaşılmadığı için üst düzey güvenlik ve gizlilik sağlar.
  ---tanım(alıntı)---
 • organik olarak birbirine bağlı olan bu iki siteden kesinlikle alışveriş yapmamanızı rica ediyorum. bugün kendilerine havale yapmama rağmen bana astrocard bilgilerini vermemiş ve dolandırmıştır.

  30 tl lik kart almak istediğimi ilettim, elimizde var havale yapın dediler. havaleyi yaptım sonra aa pardon elimizde 30 tl lik kalmamış iade de yapmıyoruz dediler. tamam üstünü göndereyim 100 tl lik kart verin dedim, ama elimizde sadece 300 tl lik kart var dediler.. ben tabii bu durumdan işkillenip farklı bir tarayıcıdan başka birisiymiş gibi yine chat ekranından 30 tl var kart elinizde var mı dedim tabii tabii var havale yapın dediler. ve böylece dolandırıldığımı anladım. sonrasında tabii beni ne bir yanıt ne de başka birşey.

  bu iki site isimtescil isimli firmadan hizmet alıyormuş, buraya da şikayetimi ilettim suspend ederler sitelerini inşallah.

  http://www.paykasaekart.com/
  http://www.ucuzpaykart.com/ (öglen saatlerinde bu site üstteki sitenin aynısıydı şimdi url farklı bir içeriğe yönlendirilmiş)

  bu tarz durum yaşamış olan veya yapabileceğim farklı birşeylerin olduğunu bilen kişilerden yardım rica ediyorum.
 • guvenilirkart.com'dan alınmaması gereken kart. kullanılmış kod verip paranın üstüne yatmışlardır.
 • (bkz: reklam başlığı)

  ulan bi başlığın ilk entrysi hariç tümü mü reklam içerir.