şükela:  tümü | bugün soru sor
 • travis scott adlı rap sanatçısının çıkacak olan 3. studio albümü. net bir tarihi olmamakla beraber, butterfly effect parçası bu albümün single'ı olarak çıkmıştır.

  şu sıralar bir tarihe ve efsaneye tanıklık ediyoruz. travis öyle bir enerjiye sahip ki şuan, öyle hevesle parçalar yapıp konserler veriyor ki.. özellikle canlı performansları gerçekten inanılmaz bir atmosfere ve enerjiye sahip.

  travis şuan 2009-2012 arası wiz khalifa enerjisinde. hatırlarsanız ki wiz bu yıllar arasında 4 mixtape ve 4 studio albümü yapmıştı. zirve zamanlarıydı. bir kaç ay önce bir konserinde wiz ile sahne aldılar ve konserde wiz'in kush and orange juice mixtape'i için "change my motherfuckin life" ifedesini kullanmıştı. aynı zamanda bu mixtape deki mezmorized parçası için de.

  albümü merakla bekliyoruz fakat arkasında rodeo ve birds in the trap sing mcknight gibi iki efsane albüm olduğu için beklenti ister istemez çok tepe noktalarda..

  edit: dün paylaştığı efsane tanıtım videosu ile albümün 3 ağustos günü çıkacağını duyurdu. stream konusunda scorpion'a kafa tutabilir mi bilmiyorum ama öyle uzun zamandır konuşulup öyle çok hype landı ki bu albüm insan gerçekten meraktan çıldırıyor.
 • yarın çıkacak olan travi$ scott albümü. uzun zamandır bekliyorduk, gün 3 ağustos günüdür arkadaşlar. umarım astroworld turu yapıp türkiye’ye gelir, yoksa biz en yakın ülkeye gidip orada dinlemek zorunda kalacağız.
  edit:yarın demişim heyecandan. 3 ağustos’ta çıkacak.
 • 10 dakika önce çıkmıştır. albümün içinden bildiriyorum, ef sa ne. gerçekten beklediğimize değecek gibi. şu an 4 şarkı dinleyebildim, en iyisi stargazing şimdilik. gelişme olursa editlerim.
  edit: (bkz: #79855039)
 • sicko mode parçası ile albüm yayınlandığı an ortamların amına koyduğu garantilenmiştir

  bu ne lan?!?
 • şimdiye kadar tamamını dinlediğim tek travis scott albümü. parçalar genel olarak güzel en çok hoşuma giden %5 tint oldu.
 • şu an albümün yarısındayım ve tek yüzeysel yorumum var o da travis scott artık kız rapçisi olmuş. nerde days before rodeo, nerde rodeo, nerde birds in the trap sign mcknight. huncho jack bile daha iyiydi.

  ha kötü olmamış ama beklentim çok daha büyüktü.
 • canımız travis scott'ımızın bugün yayımlanan albümü. bu yıl albüm çıkaran neredeyse bütün "haute classe" hip-hopçular, asla unutulmayacak parçalar sundular bize. bu albüm de epey taş gibi duruyor, sağlam kafayla dinleyip editleyeceğim...
 • stop trying to be god parçasında feat olarak cudi'nin ismini görünce bayağı hypelanmıştım. şarkı klasik bir cudi hummingiyle başladı ve kaptırdım kendimi şarkıya ama en azından bir verseu olur diye düşünüyordum. yine de dinlediğim beş parça arasında en iyisiydi.

  sicko mode şarkısındaki beat change de deli havaya soktu not olarak ekleyelim.

  edit: hemen sonrasında tame impala'nın produce ettiği, travis scott'a pharell ve the weeknd'ın eşlik ettiği skeletons'u dinledim. i feel blessed.*

  bir de skeletons flowu ve 5% tint outrosundaki kanye vibeını bir tek ben hissetmiş olamam.
 • albumdeki skeletons parcasinin produktorlugu tame impala‘ya ait. oyle bir level atlatan, oyle efsane bir album, gerisini siz dusunun.
 • sicko mode adında ruh hastası bir parçayı barındıran albüm. uzun süredir dinlediğim en acayip parça buydu aq harika.