• asus'un flip özelliğine sahip tablet/netbook'u. win10 işletim sistemi ve uzun batarya ömrüyle göz doldurucu olabilirdi ancak işlemcisi celeron olduğu için göz doldurmuyor. ince kasa tasarımı , hd ekran çözünürlüğü ve hdmi desteğiyle tam süper oldu diyecekken ekranın fazla parlak olması işi bozuyor. bir kaç güne sahip olmayı planladığım bir ürün.

güncelleme: cihazı aldım. cihaz aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. ilk izlenimim budur. fark ettiğim üzere, her seferinde tek bir işlem yaptığınız sürece bütün işlerinizi rahatça halledebileceğiniz bir cihaz. mesela hd video izlerken dosya aktarımı yapmak kasıyor. ama sadece video izlemek veya sadece dosya aktarımı sorunsuz ve kesintisiz, gibi. 10 üzerinden 9 verdim.
  • asus tp200sa tablet/netbook ile ilgili şarj olmama problemi zaman zaman görülebiliyor.
    şarj cihazınız bağlı olduğu halde pil dolmuyor veya çıkarttığınız halde pil eksilmiyor ise çözümü basit.

netbook kapalı konumda iken açma düğmesine 60sn basılı tutun. (15sn diyenler de var ama farklı modellerde garanti olması için 60sn)

işletim sistemlerine göre farklılık gösterebilir , win10 da işe yarıyor.
hesabın var mı? giriş yap