şükela:  tümü | bugün soru sor
 • asla telefonlarını açmayan kurum. rezaletin son perdesi. "siz bekleyenler arasında birinci sırasındasınız" diyen bir anonsa rağmen tam bir saat boyunca bekleyebiliyorsunuz. hem de günün değişik saatlerinde.
 • şudur:
  #15792318
 • telefonla aradığınızda beşinci sıradan birinci sıraya beş dakikada yükseldiğiniz ancak birinci sırada kırkbeş dakika bekletildiğiniz ve kimseyle görüşemediğiniz berbat ötesi kurum.
 • asus markası taşıyan herhangi bir ürünün alınmaması için her türlü gayreti büyük bir özveri ile gösteren 3. sınıf dükkan.
  google üzerinden asus türkiye ya da asus teknik servis yazıp enter tuşuna basmak sayfalar dolusu şikayete ulaşmak için yeterlidir.
  garanti kapsamında olacağını ya da en azından düzgün bir servis göreceğinizi düşünerek resmi ithalat bir asus alıyor iseniz ne yazık ki yanılgılar içindesiniz demektir.
 • 4 iş günüdür gönderdiğim 4 maile yanıt vermeyip 5. iş gününde @x.edu.tr uzantılı adresimden gönderdiğimde 4 saat içinde yanıt veren şirkettir.
 • sayelerinde türkiye'de yaşadığım sürece bir daha asus satın almamaya yemin ettiğim oluşum.

  kısaca özetleyeyim; tozları temizlensin diye götürdüğüm laptop o anda teknisyenler müsait olmadığından kalsın denince "kulaklık soketine de bir bakın, içinde kulaklık kırıldı, kolayca halledilebilecek bir şeyse yapılsın yoksa önemli değil" diyerek 19 eylül'de bıraktığım bilgisayarla ilgili bir süre sonra arayıp "ya 150 lira verip kulaklık soketini de yaptırırsın, ya da gelip bilgisayarını alırsın, fanlarını temizlemeyiz" tehdidini savurmalarının, ben sorunca parçanın ellerinde olduğunu ve yurt dışından beklenmeyeceği yalanıyla da beni kandırmalarının üzerine bekleyişimin 15. gününde parçanın geçen seferki gibi yurtdışından beklendiğini öğreniyorum.

  telefonu yüzüme kapatan call center elemanları da tuzu biberi oluyor.
 • mükkkkemmel bir kurum* . 30dk hatta beklememe rağmen hiç bir şekilde hiç bir gün telefonlara cevap vermeyen, bekleme melodisi olarak f-16, f-22 jet iniş kalkış seslerini veren süpersonik şirket.
 • ya müşteri memnuniyetini önemsemiyorlar ya da son kullanıcıya yönelik garip bir tavırları var. türkiye'deki hizmet ağı gerçekten yetersiz olan kuruluş.
 • berbat bir müşteri servisi veren firma. bu başlığın 2009'da açılmasın bu yana hala telefonlarına ulaşılamıyorsa, kendi bünyelerinde hala bir tamir servisi yoksa, neredeyse bütün teknolojik forumlarda yüzlerce şikayet maile olmasına rağmen herhangi birisine bir cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlarsa, zaten bu firma hakkında söylenecek çok bir şey kalmamıştır. bir asus kullanıcısı olarak asus un hiç bir ürünün almanızı tavsiye etmem.
 • yaklaşık bir buçuk haftadır devamlı arayıp ve dakikalarca telefon başında bekleyip kimseye bağlanamadığım, sorumsuzluğun dik alası asus servisi. yalnız bu başlığa göre 3 senedir arayanların telefonları açılmıyorsa aradığımız binayı bi kontrol edelim derim ben. 3 yıl lan? aradığımız binanın içindekiler ölmüş ve bizim bundan haberimiz olmamış olabilir. 3 yıldır telefonları açmıyorlar herifler.