şükela:  tümü | bugün
 • asus zenfone 2'nin küçük kardeşlerinden asus zenfone 2 laser'ın yeni modelidir.

  5.5 inç full hd (1920x1080) kavisli ekran, 2gb bellek, 32gb dahili hafıza, metal kasa, 8mp ön kamera ve 0.03 saniyede odaklanabilen sony mx214 sensörlü 13mp arka kamera olduğu öngörülüyor. 268$ gibi bir de fiyat biçilmiş.

  url: https://goo.gl/xsdpxf

  sonradan gelen edit: memleketimde 1.300? fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek olan telefondur.
 • tasarım olarak çok hoş duran bir telefon. bunun dışında zenfone 2 laser'den daha düşük işlemci kullanmaları kafa karıştırıcı.
  gümüş rengini almak isterim.
 • milyonlarca şarj aleti (evde, arabada, işyerimde, çantamda...) sahibi olan bana şarjı unutturmuş şükela telefon.

  sabahtan ertesi gün öğlene kadar (normalden fazla bir kullanımla bile) dayanıyor; şoke oldum.

  f/p=canavar.
 • vr gözlükle kullanılamayan telefon. en azından bendeki vr setle kullanılamıyor. nedeni ise telefonu vr setine taktığımda, telefonun güç tuşu yanda tam ortada olduğu için tuş basılı kalıyor ve bu yüzden sürekli kendini yeniden başlatıyor. halbuki başka telefonlarda güç tuşunu basılı tuttuğunuzda size yeniden başlat gibi ya da ekran görüntüsü al gibi seçenekler sunarken, bu telefonda ise yeniden başlat gibi seçenekler olmasına rağmen basılı tutmaya devam edildiğinde kendisini yeniden başlatıyor. keşke böyle bir özellik eklemeselermiş.
 • 1150 liralık fiyatını ve 4 gb ram taşıdığını gördüğünüzde heyecanlandıran ancak snapdragon 430 ile geldiğini fark edince hayal kırıklığı yaratan akıllı telefon.

  amerika'da 200 doların altında olan bu telefonun 1300 liradan satışa çıkıp 1000 liranın altına inmemesi de ayrı bir rezalet. artık çoğu telefon modeli ülkemize getirilirken iki kere düşünülüyor ve bizi düşük bütçeli hindistan pazarının içine dahil ediyorlar.

  çok değil 4 sene önce dolar 1.8 lira iken şimdi iki katı. üstüne bir de giderek artan vergileri ve gizli enflasyonu ekleyince akıllı telefon sahibi olmak bile bir lüks haline geliyor.