şükela:  tümü | bugün
  • kabaca bakıldığında sadece bataryanın düşük olarak gözüktüğü ve genel olarak güzel duran telefon.
    ne üdüğü belirsiz çin telefonlarına para vermektense güzel bir seçenek olmuş.
  • abisi gibi neden çift sim kart desteği koymamışlar merak ediyorum. bunu sağlasa direkt alacağım bir telefon olacakken şimdi gereksiz büyük ekran ve 100tl pahalı abisini aldıracak gibi bana. teknosa ayın 20sinde kargolayacağım derken şimdi tarihi 11'ine çekti, müşteri hizmetleri fiziki dükkanlarda ne zaman satışta olur bilmiyor, yarın bir göz atacağım.
  • biraz riske girdim sanırım görmeden ama teknosa'nın sitesinden bir tanesinin siparişini verdik. normal mağazalara bugün sordum ama yok dediler, haftaiçi gelir sanırım.

hakikaten de telefonumun bozulmasıyla telefonsuz kaldığım bir dönemde alternatif olarak çekici geldi fiyatıyla, bir de çift sim kartı buna da koysalardı tadından yenmezdi gerçekten.

umarım pişman olmam, düşünce ve görüşleri burada yazarız gene.
  • motorola moto g ile sıkı bir rekabete gireceğini düşündüğüm akıllı telefon.

özellikleri ve fiyatına bakılacak olursa asus zenfone 5, moto g'den daha başarılı gibi duruyor, ama piyasaya yeni giren bir telefon olduğu için asıl başarısını kullanıcı yorumları belirleyecek.
  • moto g yerine asus zenfone 5'i almak için 7 neden: (bkz: http://economictimes.indiatimes.com/…w/38361188.cms)

insanı ikilemde bırakan telefon. tek şüphe batarya ve yazılım güncellemeleri ve de intel işlemci olduğundan uygulamalardaki uyumlulukların sorun olup olmayacağıdır.
  • telefon bu öğleden önce elime ulaştı, bir heyecan açtım, daha önceki telefon s2 olduğundan micro sim yoktu, makaslan kesip biçerek uydurup telefonu sonunda çalıştırdım. ilk intiba asus hakikaten telefona özenmiş. yani keyifli bir telefon görüntüsü veriyor ilk izlenimde, kullanımı güzel, ayrıntılar iyi düşünülmüş, kendi ui'ını iyi yedirmiş, notifikeyşın ekranını daha iyi yapmak için biraz uğraşmam gerekecek sanırım, pil dolu gözüküyordu ama bayağı azaldı şu an, muhtemelen fabrika çıkışında çok yüksek değildi şarjı, şu an kafama takılan tek konu şarj meselesi, umarım kaliteli bir pil kullanılmıştır da 1 senede yavşayıp kenara attırmaz kendini.

daha ayrıntılı görüşleri kullandıkça entrylerle eklerim herhalde.

not: teknosa neden bana flip cover yollamadın allahsız..
  • facebook sayfasındaki çekirdek üzerinde telefon paylaşımıyla dikkatimi çeken cihaz. intel işlemci akıllı telefonda nasıl olur merak etmekteyim.

--- spoiler ---

https://www.facebook.com/…273999471/?type=1&theater

üstün performansın sırrı sence çekirdek sayısı mı? mükemmel bir akıllı telefon deneyimi için 2 çekirdek yeterli! daha fazlasını isteyenler için kuru yemişçileri önerebiliriz. ;)
    --- spoiler ---
  • teknosa haricinde nerede satıldığını merak ettiğim telefon.
  • kliksa'da da satılmakta. asus fiks fiyat belirlediğinden burada da fiyat aynı ama worldcard kampanyası falan var belki kullanan falan olur.

http://www.kliksa.com/…yah-akilli-telefon/902174193