şükela:  tümü | bugün
  • çentiğe sahip olan tam bir iphone x çakması olan asus telefonu.

https://www.youtube.com/watch?v=hucnvi-vnaw
  • tutar. bomba gibi.
    at fava bekle *
  • adamlar resmen fakir iphone x'u yapmışlar, bir fakir olarak beğendim. bilgi için tık , video incelemesi için tık

dengi olacak olan xiaomi mi7 nasıl bir cihaz olacak acaba. kesinleşmemiş bilgiler için tık
  • ulan sirf cakma iphone x ve fakir iphone x’u demek icin geldim, benden once davranmi$siniz poncikler.

calip cirpip bir de ama bizim centigimiz daha kucuk demezler mi, sevsinler sizi...
  • diğerlerinde olduğu gibi bundaki çıkıntı da telefonu çirkinleştirmiş (şimdi olmasa da 10 yıl sonra herkes "bu ne amk" diyecek). samsung'un sensörleri ve kameraları ekranın ardına gizlemekle ilgili bir patent çalışması varmış. bir an evvel geliştirilirse iyi olacak.

https://www.telefoonabonnement.nl/…19-pamph-108.pdf
  • tasarımlar kimsenin tekelinde olmadığı için kimseden bir şey çalmamış telefondur. bütün arabalar da ford çakması dimi.
  • adam başlığın altına "iphone x'u" yazmış. sen x'i nasıl okuyorsun arkadaş? ten ise "i"
    x ise "i" eks ise yine "i" yani...

(bkz: apple fanlarının salak olması)
  • 2 seneye kalmaz çöp olacağı için isterse iphone'un aynısını yapsın yine de almayacağım telefondur.
  • 479 dolar gibi bir fiyattan piyasaya gireceği konuşulan telefon. şu an hands-on videoları dışında elde bir materyal yok ancak, hi-res audio, 3.5mm jack, stereo hoparlör, snapdragon 845, snapdragon ai destekli iyi kamera (tabi testleri beklemek lazım) ve yüksek ekran-gövde oranı ile bu fiyattan girmesi halinde ortalığın tozunu attıracak gibi görünüyor.

beni diğer flagshiplerden daha çok heyecanlandırdı ama adam akılı bir inceleme görmek lazım. açıkçası telefonun iphone x tasarımını kopyalaması çok umurumda değil. telefonun arka camına htc u serisinde görmeye alıştığımız ve asus'un muhtelif ürünlerinde kullandığı iğrenç folyoyu ve tabi ki ekran çentiğini koymasalarmış, gayet iyi bir tasarımı var diyebilirdik. ama ben olsam bu telefonu, herhangi bir oneplus'a veya (mi7 ve mi mix 2s'i görmeden bir şey diyemeyecek olsam da) xiaomi'ye tercih ederdim.
  • adamlar son nesil teknolojiyi nerdeyse tamamı ekran olan 6.2 inch'lik 155 gram* telefona sığdırmışlar, yetmemiş ram'ini bol keseden koymuşlar, üstüne de giriş fiyatını 480 euro olarak belirlemişler. ayrıca yeni şeyler getireyim saçmalıklarına inat kulaklık girişini falan da kaldırmamışlar. mwc 2018'in bence net en dikkat çeken telefonu. tebrik etmek lazım asus'u.

ülkemize 8 gb ram'li modelinin geleceği söyleniyor. fiyat bandını 3000 tl civarlarında bekliyorum ben şahsen. deneyimledikten sonra konuşmak daha faydalı olacaktır elbette ama bence olmuş dedirten telefondur. ha ama o android sonuçta bir ios değil, iphone x çakması zaten diyenler iki katı fiyat verip x alabilirler tabi. kişilerin kendi kararları.

kısa bir ön incelemesi şurada mevcut.