şükela:  tümü | bugün
  • asus'un donanım olarak zenfone 2'lerden geride, batarya gücü ileride* olan yeni telefonu. akıllı telefonların en büyük sıkıntısı batarya olduğundan mütevellit "piyasanın en güçlü bataryalı telefonu" diye lanse edilip fahiş fiyatlara satılırsa şaşırmayacağız.

http://www.gsmarena.com/…nfone_max_zc550kl-7476.php
  • asus'un akülü telefonu. fiyatı abartılmazsa almayı düşünüyorum. bu pil ile muhtemelen nokia 3310 performansı verecektir. yine zenfone 2 de olan hızlı şarj özelliğinin de bu telefonda olacağını düşünüyorum. normal şarj adaptörü ile (5v 0.7ma) 6 saat kadar şarj süresi olabilir.
  • kısaca özellikleri

pil ön plana çıkartılmış. 5.000 mah ile
    - 38 gün bekleme süresi
    - 37.6 saat 3g konuşma
    - 32.5 saat web gezintisi
    - 72.9 saat müzik dinleme
    - 22.6 saat video izleme
    - power bank özelliği. diğer telefonlarınızı şarj edebilme

8 ve 16 gb modelleri olacakmış. insan 32 ila 64 beklerken şamar gibi bir özellik
    2 gb ram. olmasa da olurmuş. 256mb koysaymışlar bari

aha adresi de burada
  • o telefonun o kadar nasıl beklediğini hepimiz biliyoruz sanırım.
  • ülkemizde fiyatı eğer 1000 lira altında tutulursa bu dönem için çok satan telefonlardan birisi olabilir. firmanın acelesi yoksa nisan, mayıs gibi piyasaya sürecektir çünkü satışlar o aralar daha yüksek seviyede olacaktır, karşısına dişli bir rakip çıkmadığı sürece de 1 yıl en az piyasada aktif olarak satılan bir model olur sanırım o bataryayla.
  • telefon değil de telefon özelliği olan powerbank olmuş sanki
  • 999 tl fiyatla ön siparişleri açılmış.

http://eshop.asus.com/…er&utm_campaign=719-20160309
  • işlemci, hafıza, kasa ve de ebat yönünden bakıldığında 200 lira farkla lenovo p1 in yanında şansı yoktur.
  • 200 lira daha ekleyip, parmak izi okuyuculu ve çelik kasaya sahip lenovo vibe p1 almak daha mantıklı.
  • dün edindim bundan ilk izlenimler gayet olumlu. ilk açtığımda pil %48 doluydu hiç şarja takmadım. akşamdan beri kurcalıyorum daha da two days diyor kalan süre olarak. respect.

üç haftalık kullanım editi: insan gibi kullanımda 4 gün, hayvan gibi kullanımda 2 gün gidiyor aletin şarjı. kamerası gayet iyi ram yeterli takılma yok.