şükela:  tümü | bugün
 • asus'un donanım olarak zenfone 2'lerden geride, batarya gücü ileride* olan yeni telefonu. akıllı telefonların en büyük sıkıntısı batarya olduğundan mütevellit "piyasanın en güçlü bataryalı telefonu" diye lanse edilip fahiş fiyatlara satılırsa şaşırmayacağız.

  http://www.gsmarena.com/…nfone_max_zc550kl-7476.php
 • asus'un akülü telefonu. fiyatı abartılmazsa almayı düşünüyorum. bu pil ile muhtemelen nokia 3310 performansı verecektir. yine zenfone 2 de olan hızlı şarj özelliğinin de bu telefonda olacağını düşünüyorum. normal şarj adaptörü ile (5v 0.7ma) 6 saat kadar şarj süresi olabilir.
 • kısaca özellikleri

  pil ön plana çıkartılmış. 5.000 mah ile
  - 38 gün bekleme süresi
  - 37.6 saat 3g konuşma
  - 32.5 saat web gezintisi
  - 72.9 saat müzik dinleme
  - 22.6 saat video izleme
  - power bank özelliği. diğer telefonlarınızı şarj edebilme

  8 ve 16 gb modelleri olacakmış. insan 32 ila 64 beklerken şamar gibi bir özellik
  2 gb ram. olmasa da olurmuş. 256mb koysaymışlar bari

  aha adresi de burada
 • o telefonun o kadar nasıl beklediğini hepimiz biliyoruz sanırım.
 • ülkemizde fiyatı eğer 1000 lira altında tutulursa bu dönem için çok satan telefonlardan birisi olabilir. firmanın acelesi yoksa nisan, mayıs gibi piyasaya sürecektir çünkü satışlar o aralar daha yüksek seviyede olacaktır, karşısına dişli bir rakip çıkmadığı sürece de 1 yıl en az piyasada aktif olarak satılan bir model olur sanırım o bataryayla.
 • telefon değil de telefon özelliği olan powerbank olmuş sanki
 • işlemci, hafıza, kasa ve de ebat yönünden bakıldığında 200 lira farkla lenovo p1 in yanında şansı yoktur.
 • 200 lira daha ekleyip, parmak izi okuyuculu ve çelik kasaya sahip lenovo vibe p1 almak daha mantıklı.
 • zenfone 4, 5 ve 6'nın kenarları daha keskin yuvarlanmaya sahipken kasa modeli zenfone 2 ile birden değişmiş, daha yumuşak kıvrımları olan daha naif bir model piyasaya sürülmüştür. bu modelin önden görünümü de -inç farkı var mı bilmiyorum araştırmadım- zenfone 2 ile aynıdır. 'ohoo hepsi birbirine benziyo yea' diye düşünüp yine apple'ı beynimde yüceltirken ruhum karşı çıktı. ve dedi ki

  'apple senede 1 ürün çıkarıyor(telefon için), apple senede tek ürün çıkarıp tek kasa modeli kullanıyor, asus senede birden fazla ürün çıkarıyor. tek kasa modeli tasarlıyorsalar o seneki kasa modelini diğerlerine de uygulama hakkına kesinlikle sahipler. bu yüzden aynı döneme ait telefon kasasını diğeriyle aynı diye başka -senede tek model üreten- marka ile kıyaslamaya hakkın yok.'
 • bir haftadır kullanıyorum. 950 liraya vatan bilgisayardan aldım ayıptır söylemesi. g3 beat kullaniyordum. yatmadan önce battaniyeyi silkeleyeyim dedim, dorduncu kattan sokağa uçtu. 250 lira cam masrafı çıktı. siktir et dedim bunu beğendim. geniş ekran. gazete sayfalarını hızlıca açıyor. diğer telefonun modeme erişemediği yerlerde rahatca bağlanıyor. takılmadan video izliyorum. pil elbette harika ama telefon da şık, elimde eskir inş.