şükela:  tümü | bugün
  • sigarayı bırakma hediyesi olarak kendisine ilk başlık altını döşediğim yazar.
    benim de hayvan gibi içerken 1 sene önce başardığım bir hadisedir, isteyince oluyor, başarılar dilerim.
  • yeni keşfettiğim ak it engelle geç
  • maaşlı yazar.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • bana aktroll diyenlerin nick altlarına 3 saniye bakarsanız nasıl beyinsiz bir aktroll olduklarını görürsünüz.
    iki gram beyni olmayan adamları şuraya yazar yapıyorlar ya ne diyim.
  • bir o.ç. uzak durun.
  • bomboş çöp entryler giren milletin nickaltına sıçıp kaçan işsiz.

edit : insanliktan nasibini almamis birisi maalesef uzuluyorum boylelerini gorunce.
  • afedersiniz ama sanırım pembiş popişli biri. biraz da demir eksikliği yaşıyor sanırım (bkz: kansız)
  • başına gelenler için çok üzüldüğüm biricik dostum. normalde bu kadar düşünceli bir insan telefonunuzu gecenin bir yarısı arayınca zaten iyi bir şey olmadığını hemen anlıyorsunuz. çağırdığı yere apar topar gittim. beni görünce sarılıp ağlamaya başladı. tamam geçti ne oldu düzgünce bir anlat bakayım dedim. dolmuşta kestiği kızla tanışmak için onunla aynı yerde inmiş. ama arkadaş biraz naif olduğu için birini keserken nasıl sayko gibi gözlerini diktiğinden habersiz. kız da korkup abisine haber vermiş beni duraktan alır mısın diye. abi de bunun indikten sonra kıza hızlı hızlı yaklaştığını görünce olayı anlamış dalmış direkt. e niye ağlıyorsun olum dedim gururum incindi bana hayatımda babam bile el kaldırmadı o nasıl bana vurur döver dedi. anlıyorum tabi ağır bu yaştan sonra böyle bir olay ama el bebek gül bebek büyütmeyin şu çocuklarınızı anne babalar. onları koruduğunuzu sanarken aslında hayata karşı daha savunmasız hale getiriyorsunuz. 186 cm adamın hüngür hüngür ağlamasının suçlusu kendisi değil, tek suçlusu yetiştirilme biçimidir. milleti rahatsız eder miyim diye düşünmeden dik dik bakacak kadar saygısız, kalıbına bakmadan yediği dayak karşısında ağlayacak kadar çaresiz. ama arkadaştır atsan atılmaz satsan satılmaz. yüzüne de söyledim abi bırak ya bi de sen üstüme gelme dedi. o sırada söylediklerim uçtu gitti ama sakinleşince buraları okuyup ders çıkarak biliyorum o yüzden ona yazıyorum bunları. her anı bir derstir geçti gitti, öğrendin mi o önemli. kal sağlıcakla dostum.
  • çomar