şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: katir)
  • becerikli eşektir.
    hatta öyle beceriklidir ki.
    sonradan altına kimi yakalasa onu yatırır. insanmış, toplummuş, filanmış, falanmış demez.
    hatta hızını alamaz dünyanın bile götüne koyar.
    adına da emperyalizm der. ha bunun sonucunda garibim at unicorn * * olsa ne yazar. düzüldüğü yanına kar kalır.
    derseniz ki bu düzülme semeresiz değildir. bir dolu yavru doğar. doğarda doğacak yavrular katır olur. bütün katırlarda kısır olur. boşversene aslında önemli olan burada eşeğin keyfinin yerine gelmesidir. *
    neticede at memnunsa bana ne diyeceğim de. ha arada bu düzülmeden unicorn lar da nasiplenince insan üzülüyor. eh ne de olsa kurunun yanında yaş da yanar oluyor.
  • katıra göre baba, ata göre tek gecelik aşk, dişi eşeğe göre aldatan koca olur.
  • eşeklerin intikamını almaya çalışıyor olabilir. yalnız bu eşeğin sübyancı eşek olması kuvvetle muhtemel. yetişkin ata nasıl yetişir o dalga. anca midilli olur, onlar da eşeğe vermez heralde.
    geçen iş çıkışı köpeklerin havlamasından konu ta katırlara geldi de o ara aklıma geldi bu eşeklerin, sübyancı eşek olabilieceği. yoksa öyle bir takıntım olduğundan değil.
    hem bunların hepsini bi arkadaştan duydum aslında.