şükela:  tümü | bugün
 • dokuzuncu nesil bir yazardır kendileri. sabırtaşı olmayanından.
 • sik gibi nacizane terbiye dolu bir kelimeyi içeren nickiyle gönüllere bir güneş gibi doğacak, güzel, cici, datlu sevilesi varlık.
 • aynı acının kasvetli ikliminde çaresizce savrulurken,sözcük uçlarını takip ede ede bulduğum ve ömrümün geri kalanını renkleriyle donatmasından onur duyacağım paha biçilemez varlık.

  mütemadiyen yoğun sevgi içerikli cümleler kurasım var lakin söz konusu bu insan evladı olunca;havada uçuşan coşku kabarcıklı sozcükleri yakalayıp cümle formuna sokabilmek o kadar güç ki.

  kendisi bir kedi olduğunu iddia etse de; ben onu çoktan kuğulu park ın en zarif kuğusu ilan ettim.
 • sözlük zirvelerine katılmamasını tavsiye edeceğim yazardır. ne nikini etikete yazabilir ne de kendisine nikiyle hitap edebiliriz. en iyi ihtimalle kendisini kısaca "kelebek" olarak tanımlayabilir ama bu da gerçeği görmemize engel olamaz.

  sevgili kelebek'e yazarlık hayatında ba$arılar dilerim.
 • yazdığı konularla olsun, tasvirleri ve anlatımının akıcılığıyla, anlamlılığıyla olsun beni benden almış, yazdıklarını takip etmeyi "elzem" olarak nitelendirtmiş şahsiyet. alkışlar, saygılar, sevgiler hep ona!
 • (bkz: kene) *
  şimdi böyle anmak, bunla özdeşleştirmek bir garip olabilir, bu kadarla sınırlı değil tabi. şöyle ki:

  tanımaksızın sohbet insanı, haber alınası merak edilesi canlı. biraz aslan, biraz kaplan, biraz da kenemsi, çılgın çocuk iso!

  böyle o yazsın ben okuyayım... anlayabilmeye pek gerek yok - ha keza anlıyorum - ama o anlatıyor zaten, istesen de istemesen de....

  önemli olan mutlu olmak mı mutlu etmek mi bilemedimdi bir gün. mutlu olmayı hep denedim, kah başardım* kah başaramadım. sonra mutlu etmeyi denedim, onu başardım. sonuçta da bir mutluluktur, içime yer etti. velhasıl kelam:

  (bkz: hastasıyım)

  edit eyledim: uyarı için teşekkürler at sikine konan kelebek!
 • intihar girişiminde olan sinektir.
  (bkz: her canlı bir gün ölümü tadacaktır)
 • minicik ve rengarenk kanatlarını , inadına rüzgara karşı çırpan doğumgünü kelebeği..
  cümlelerinin gücüyle kilometrelerce ötede iklimi değiştirebilme özelliğine sahip sevgi mekanizması.
  onu tanıdığım ve dostluğuyla sarılıp sarmalandığım için sonsuz minnettarım hayata.zira her zaman kıyak yapmaz bana.hayat,evet :)

  o kadar seviyorum,o kadar seviyorum ki ;

  (bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
  (bkz: iyi ki doğdun)
 • takside yaran insan...

  huzursuz askk'in çantasını kucağında tutmaktadır, çantanın ön gözünden askk'in pembe kız gözlüğünü çıkarır gözüne takark... askk bunu görünce...

  - huzursuzzzzzz inanmayacaksın aynısından bende var bunuunnn

  diyip çantasından gözlüğünü aramaya başlar... yok yani gözlük bildiğiniz pembe bişi, nasıl bana yakıştırdı onu da anlamadım hakikaten.
 • bacağıma iki tane güdümlü anne terliği yememe sebep olmuş kişidir, kızmıyorum ama kendisine gene de.