• feridun düzağaç'ın klavyecisi kişi. eski yıllarda kim bunlar ile çalışmakta idi. sıcakkanlı ve komik bir insan.
  • özellikle flört'ün ilk albümünde beste ve performans anlamında çok güzel işler yapmış yetenekli bir müzisyen.. ürtimlerini takip etmek istediğim bir değerli insan..
  • (bkz: yaya)
    (bkz: bay a.'nın hikayesi)
  • dün gece flört ile beyoğlu hayal kahvesinde sahne almış değerli müzisyendir. sahne almış derken zaten adam grubu kuran kişilerdenmiş belirteyim.

hakkında bu kadar az entry girilmesi beni çok şaşırttı, gördüğüm kadarıyla baya yetenekli. yıllara inat yaşlanmıyor ayrıca.

en basitinden (bkz: onun adı hasan) şarkısının yaratıcısı. daha ne yapsın yani. sahnede de çok güzel bir şekilde söyledi. ekşi sözlüğe de selam çaktı, burdan da ona selam olsun.
  • zamanında eskici adlı grupla (bkz: yaga) da calmışlığı vardır.
  • feridun düzağaç'ın son albümü başka'nın en başka parçasının söz ve müziği kendisine ait. tam bir feridun düzağaç konseptli şarkı yapmış fakat ben şarkıyı bilmem kez kaç dinledikten sonra standart fd şarkılarının dışında bir şeyler sezip, parçanın kime ait olduğunu merak edip araştırdıktan sonra yanılmadığımı anladım. fd'nin yıllardır yapmak istediği tarzdaki şarkı bu, ama o nedense hüzünle coşkununun arasını bulan şarkılar yapamıyor, kendisi de söylüyor ya, benim mutluluk kokan şarkım yok gibi diye. işte bu parçada o hislenen hava var. fazlasıyla beğendim. ata akdağ'ı henüz yeni keşfettim, umarım böyle melankoli bulutuyla dolaşan hayat dolu besteler yapmaya devam eder.

edi+ akbayram: lan herif fd'nin klavyecisi ve aynı zamanda flört'ün grup elemanlarındanmış. ilber oltay duymasın şu cahilliğimi. negzel lan, adamın klavyecisi bile bestekar ve çok yönlü bir karekter. kıskandım valla.
  • onun adı hasan klibiyle tanıdığım müzisyen. ne kadar naif bir adammış ne kadar güzel bir şarkı yazmış bu dünyadan göçüp giden babasına.

şarkı sözlerinden, söyleyişinden, yüzünden sükunet ve huzur akıyor. daha önce flört konserine gitmiştim lakin o zamanlar grupta yoktu.

naifliğin baki kalsın güzel adam.
  • flört grubunun klavyecisi. yeteneğine, sesine, karakterine hayranım. seslendirdiği flört şarkılarını da bayılarak dinliyorum. instagramına arada attığı tadımlık şarkıların da tadına doyum olmuyor. keşke coverların uzun versiyonunu youtuba eklese.
  • sesi ruhuma huzur veren, hos adam. flortun sarkilari arasinda onun seslendirdiklerinin ayri bir tinisi var benim icin.
    (bkz: omre bedelsin)
hesabın var mı? giriş yap