şükela:  tümü | bugün
  • alıntı yaptığı tweetlerde, içerik sahibini araştırmayan, credit vermeyen kişidir.

caps: https://eksiup.com/4ea1c169e60
  • bende içten, duyarlı ve dürüst bir insan olduğu izlenimi uyandıran gazeteci, yazar ve sosyal medya insanı.

uzun zaman sonrası editi: yanıldım mı acaba?
  • kimdir nedir çok bilmiyorum ama twitter ppsini her gördüğümde iki tokat atasım geliyor. belki özünde iyi insandır bilemem.
  • mavi tikli bir hesap olarak beni takip etmesine en başta şaşırdığım, daha sonra ise 1,5 milyon kişiyi takip ettiğini görünce engeli bastığım fame peşinde olan çocuktur.
  • 193.000 takipçisi var videoları 1000 izleniyor fotoğrafları 230 like alıyor.

sahte takipçiyle fenomencilik oynuyor.
    yerseniz.

hayatınız yalan amk.
  • vizyonsuz, hiç bir şeyden anlamayan uzmanlığı olmayan konularda bilirkişi gibi davranan boş bir insan
  • lisede kimsenin sağlamadığı en arka köşede oturan kendi krndine biseyler yapip hayatin anlamini buldugunu sanan sivilceli şişmanın youtubedaki ız dusumu.
  • master chef programını acun medya tarafından ücretli olarak görevlendirilmiş eleştirmendir. tabi bu konuyu 3 şef ve yarışmacılar dahi bilmiyor. bu sayede konular dilden dile dolaşıp sonuç reyting havuzuna düşüyor. çok güzel hareketler bunlar acunn medya.
  • bence sağlam işsiz.
  • acun medyaya geçen yıl sıkça girip çıktığı görülmüştür. kaç para alıyor merak konusu değildir. yemekteyiz programı içinde yapay eleştirilere başladı. bol kazançlar ata benli.