• sezen aksu'nun 'büklüm büklüm' şarkısını en iyi yorumlayan kişi.
    https://youtu.be/rq4a0dynizs

ne söylesen ne beklesen
    yaradandan ya da kaderinden
    ele gecmez istedigin
    ugruna savas vermediysen

sevilmeden de sevmeyi
    neyi özledigini bilmeyi
    acı da olsa yine gerçeği
    görüp de söylemeyi bilmediysen

sanki seni bogar gibi
    sanki yeniden dogar gibi
    sanki zaman zaman ölür gibi
    acısını, çilesini çekmediysen

hani büklüm büklüm boynunda
    hani paramparça ruhunda
    hani soran gözlerle kapında
    bekleyen dargın anıların gibi
  • itirazım var'ı bülent ersoy taklidi yaparak, bülent ersoy'dan daha güzel söyleyebilen bir insan. vallahi acayip.
  • kaçak şarkısını o kadar içten söylemiştir ki şu saatte beni ağlatmayı becermiştir
  • şu memlekette en yakın arkadaşım olmasını istediğim(dilediğim) yegane yetenekli insan
  • izlerken gülmekten yanaklarıma ağrı girmesine sebep olan , kendi tabiriyle “ zenci popolu” deniz aşığı bir adam bir gece oturup içmek isterdim kendisiyle
  • kendisi çok yönlü bir sanatçıdır, başarılı işlere imza atmıştır. ayrıca kuzey ege sevgisinden ve hayatı büyükşehirden ve kalabalıklardan uzakta kendi isteğine göre güzel yaşamasından ötürü kendisini ayrı severim. benim için kendisinin oyunculuk kariyerindeki tepe noktası ise kesinlikle volkan sütçüoğlu karakteridir.
    özellikle muhallebicinin önünde sertaç ile yaptığı muhabbetler ve bu ikilinin para kazanmak için başarı oranı düşük projeleri hayata geçirme operasyonları yıllar geçmesine rağmen hala ilk günkü gibi izletiyor ve güldürüyor.

sağlığı, keyfi ve sanatı bol olsun.

https://eksiup.com/p/pk217356i2ej
  • oyunculuğu müthiş, sesi harika, senaryo yazıyor, komedi yapıyor... bunları yaparken de bir taraftan hayatını istediği gibi yaşıyor.

eskiden pes'te ya da fifa'da bir futbolcunun özelliklerini gösteren sekizgen bir şekil olurdu. işte ata demirer sanki o şeklin her yönünü dolduran bir futbolcu gibi. entertaintment dünyasını konu alan fantastik bir futbol oyunu yapılsaydı, herkes takımının orta sahasına ata demirer'i alırdı.

şaka bir yana, kendisiyle aynı çağda yaşamış olmaktan kendimi çok şanslı hissediyorum. çünkü bundan on yıllar sonra bile her yönüyle iyi hatırlanacak biri olacak.
  • acilen denizcilik temalı; içinde yelken, teknede yaşam, deniz, müzik vs. barındıran bir film çekmeli. acilen.
  • metin akpınar taklidine bayıldığım sanatçı.
  • filmlerini çok sevdiğim güzel insan. keşke daha çok film yapsa.
hesabın var mı? giriş yap