şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 26 kasım 2015 itibariyle bkm sahne de başlayacak ve her perşembe akşamı devam etmesi planlanan yeni ata demirer projesi.

  sloganı: şarkılar, türküler, hikayeler
 • yılbaşından sonra tam biletlerine %12 , öğrenci biletlerine %22 zam yapılan show.
 • dün bkm'de izledim, gerçekten keyifli bir akşam yaşattı. roman havalarından küba havalarına kadar uzanan repertuarı ve arada stand up serpiştirmeleriyle güzel bir harmoni yakalanmış. değişik, eğlenceli ve oldukça komik bir gösteri, sonuçta türkiye'de kabul edilebilir seviyede hem şarkı söyleyip hem stand up yapabilecek kimse yok.
 • muhteşem bir performans. orkestra şefi taşkın sabah diyeyim ki adamın olayı ne kadar ciddiye aldığını daha rahat anlatmış olayım. kesinlikle izleyin. pişman olmazsınız. hele bir sırrı süreyya önder taklidi var ki, sadece onun için bile gidilir. şu çok belli ki ata demirer her yanı saf yetenekle donatılmış çok özel bir sanatçı. şarkıyı normal sesle söylerken bir anda zeki müren'e, ardından tekrar kendi sesine dönüp saniye beklemeden fatih terim taklidi yapabilen, ege türküsü icra edip peşinden arya patlatabilen birinden bahsediyoruz. bilet bulursanız gidin, tavsiye ederim.
 • izleyenleri yunanistan'a, italya'ya ve hatta küba'ya bile götürebilen arada dansöz filan da görebileceğiniz birkaç kişilik dev gösteri. yaptığı esprilerden ve anlattığı anılardan sadece köpeği ve bekçisiyle ilgili olanını daha önceki gösterilerinde de söylemişti. bunu zaten anlatmadan önce de belirtiyor. tek sorun olan şarkılara o söylemeden eşlik edememiz kötü. arada bir eşlik etmemiz için mikrofonu bize uzatsa da şarkıya benim gibi baştan sona eşlik etmek isteyenler olabilir. tiyatro havasında bir yer olduğu için eşlik etmekten çekindim vallah. gösteri 15 dakika arayla birlikte ortalama iki buçuk saat sürüyor.
 • bu akşam congresium ankara'da izledim. gerçekten ata demirer inanılmaz yetenekli muhteşem bir insan. 4 ayrı dilde şarkı söyleyip o kadar taklidi yapıp arada da gülmekten kırıp geçirmek gerçekten ne kadar yetenekli bir insan olduğunun göstergesi. sırf sırrı süreyya taklidi için bile izlenebilir gösterisi. imkanınız varsa kaçırmayın biletinizi kapıp izleyin derim.
 • evet ata demirer yetenekli, evet sesi çok güzel, evet esprileri kırıp geçirdi.
  ama keşke daha çok espri daha az şarkı türkü koysaymış gösterisine, biliyorum konsept 'gazino' ama ne bilim, biraz daha esprilerle donatsaymış daha güzel olabilirmiş gibi geldi bana.
  ayrıca karısından yeni boşandığı için midir nedir, bütün şarkıları ayrılık üzerineydi gibi geldi bana! bir ara resmen içim şişti yahu!
 • ata demirer'in sesini ne kadar ustalıkla kullandığını gösteren gösteri. aralarda stand up yaptığı ve şarkı söylediği gayet eğlenceli bir gösteri olmuş. espriler de gayet iyiydi, ben en çok kedi esprisini beğendim. bu arada gösteriyi cep telefonuna çekmek isteyenlere hiç tahammülü yokmuş onu da gördük (haklı tabi).
 • güzel şarkılar-türküler söylenen , araya birkaç espri sıkıştırılan gazino programı. eğer sanat müziği , az arabesk, az halk müziği, az küba , az italyan dinlemek ve kulak pasınızı silmek isterseniz gidin. ama gösterinin şöyle bir dezavantajı var, sıralı koltuklarda arabesk-sanat müziği dinlemek, bir sofra düzeninin olmaması, çıkıp oynayamamak, eğlencenizi kısıtlıyor. sanki trt pazar stüdyo çekimine gitmiş sanatçıyı dinliyor gibi hissediyorsunuz. ata nın sesi tartışılmaz güzel, orkestrasyon harikulade, ışıklandırma fevkalade, ama insan oynamak istiyor, konuşmak istiyor, oturuyorsunuz ve dinliyorsunuz. e esprilerde havada uçuşmuyor. bunları bilerek gitmekte fayda var.
 • keyifli, komik, hos.. şöyle bir gündemde insanın içini açıyor
  orkestra çok çok iyi. taşkın sabah var öyle diyeyim. ata demirer cok iyi bir stand up komedyeni değil evet. ama müzikle harmanlayınca tadına doyulmadı
  bir insan bulent ersoydan daha iyi bulent ersoy gibi soylebilir mi ya. bu söylüyor. sırrı'dan daha iyi sirrica konuşuyor fatih terim'den daha iyi farih terim taklidi yapıyor. gidin eğlenin