şükela:  tümü | bugün
 • gece saat 02:19'da araç kampanyası için sms yollayarak insanın telefon sesiyle irkilmesine sebep olan firma.
  daha önce oradan araba almıştım.
  almasaydım da bu saatte gelen mesajla irkilmeseydim.
 • müşteri memnuniyeti konusunda sınıfta kalmış firma, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • aracımın boyası soyulan, soyulduğu için eşimin ve çocuğumun elini kesen, değişimi garanti kapsamında onaylanan kapı kolunu 4 aydır değiştirmeyi başaramamış hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

  kendileri ile defalarca görüşmeme rağmen, sürekli bugün gelir, yarın gelir, yanlış renk geldi şeklinde 4 ayı geçiren, müşteri ilişkileri, yedek parça ve servis bölümleri arasında iletişimi sağlayamayan, bir personelin diğerinin yaptığından bihaber hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

  yapmayı taahhüt ettiği iş ile ilgili müşteri arayıp takip etmedikçe müşteriye bilgi vermeyen hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

  çağrı merkezi operatöre bağlanmak için bekleyin diyip size sürekli menüyü baştan dinleten hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

  ironik tanım: hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.
 • başka bir servisin garanti kapsamındaki aracımın küçük bir iki sıkıntısını "kullanıcı hatası" "sen bunu gırmışın ve şimdi gelip bize yaptırmaya çalışıyon, yemeyik biz" minvalindeki yaklaşımına karşın, aynı sıkıntımı ücretsiz olarak garanti kapsamında yapan firma. son büyük araç bakımımı da yapan firma. her ikisinde de 9/10 puanı benden kapan firma. 1 puan nereden m gitti? servisteki müşteri bekleme alanı aşırı havasızdı her gidişimde.