şükela:  tümü | bugün
 • karadayı dizisinde küçük nazif karakterini canlandıran 2005 doğumlu geleceği çok parlak über sevimlilikte oyuncu.
 • ataberk yanılmıyorsam 3-4 yaşlarındayken bir oyuncu seçmesi için görüşmeye gider. içerisi çocuklar ve aileleriyle doludur. sıra ataberk'e gelir. anne ve babasıyla birlikte içeri girer. içeride bir adam bir de kadın ataberkle sohbete başlarlar. tanışma faslından sonra...

  adam: ataberk şimdi seninle bir oyun oynayacağız. bu abla annen olacak, ben de baban anlaştık mı?
  ataberk: tamam babacım.

  o anda herkes şok olur ve geri kalan herkes aranan çocuk bulunduğu için evine dönmek zorunda kalır.

  inanılmaz zeki bir çocuk ataberk, çok yetenekli ve sevimli. ailesi de kendisi için çok uğraşıyor. henüz okuma yazma bilmiyorken senaryoyu ailesinin yardımıyla ezberleyip gelirdi sete ve koca koca adamların okuyup da anlayamadığı senaryonun duygusunu bu zibidi anlar ve ona göre oynardı, yönetmenin uyarılarını ve yönlendirmelerini hemen kapar ve uygulardı. inşallah büyüdükçe daha iyi olur, çok daha iyi yerlere gelir.

  edit: 29 kasım 2015 akşamı altın kelebek'te en iyi çocuk oyuncu ödülü kazandı ve bizi de mutlu etti. maşallah be sana. yağmur çamur demeden senin peşinde koşturan, daha çocuk yaşında o ödülü aldıktan sonra "tüm aday arkadaşlarımı tebrik ederim" diyebilme olgunluğunu sana kazandıran annene babana ve özellikle de babaannene helal olsun.
 • çalıştığı yoğun dizi setlerinde küçücük vücudu yorgun düşse de minicik dudakları sürekli gülümseyen güneş saçlı zeki çocuk.haziran'da vizyona girecek "arkadaşım max" filmiyle daha çok konuşulacak.
 • taa 2010 senesinde cumaya kalsa adlı dizide oynuyordu bu yavrucak. orada daha çok küçük olduğu için pek repliği filan yoktu ama yine de sevimliliği ile dikkat çekiyordu. şimdi ise karadayı'da döktürüyor kerata.

  edit: karadayı'daki karakteri öldü. ataberk bu arada pek yakında filminde oynadı. şimdi de poyraz karayel dizisinde oynayacak. bence şu an için televizyonda aybars kartal özson ile birlikte en yetenekli erkek çocuk oyuncu kendisi.

  bu arada kendisi çorlu'da yaşıyormuş ve koyu beşiktaşlıymış. hatta çorlu'daki beşiktaş futbol takımında da oynuyormuş galiba. umarım yolu açık olur.
 • komiser yasin ile bir sahnesi var bu cocugun karadayi dizisinde. cuce mi cocuk mu anlamadim, cocuk rol yapmamis yasamis.
 • pek yakında'da da korsan dvd'ci zafer'in çocuğu olarak rol alan sevimli çocuk.
 • oyunculugu bir cok buyugunkinden daha gercekci gelen yetenekli sipa.

  cok da tatli. neden bilmiyorum ama bu cocuktan simarik olmadigi elektrigini aliyorum ve daha da cok seviyorum onu, boyle dusundukce.

  sevimli sey seni.
 • pelin batu'yla aynı malzemeden yapılmış velet.
 • büyümüş de küçülmüş gibi, çok bilmiş gibi bakmayan, bildiğin çocuk gibi çocuk oyuncu. sevimlilik abidesi.
  bir de yasemin allen çıksa, bu benim çocuğum dese hadi canım demem herhalde.
  http://s.dogannet.tv/…/5466917561361f06c8ba705a.jpg
  http://www.ensonfragman.com/…2/yasemin-allen-25.jpg
 • poyraz karayel'de alenen yardırmakta.

  geleceğin büyük oyuncularından biri olur. ben diyeyim haluk bilginer, siz deyin çetin tekindor. umarım türkiye'yle sınırlı kalmaz kariyeri.