şükela:  tümü | bugün
 • gençlerbirliği a takımına yükselmiş futbolcu. manchester city ve sunderland tarafından gençler yönetimine transfer isteğinde bulunulmuş.
 • galatasaray'in oyuncuya teklifi reddedilmiş. ilhan cavdav gençlerbirliği'nden yetişen bir oyuncunun ilk olarak kendini gençlerbirliği'inde göstermesi gerektiğini düşünüyormuş.

  fuat capa'nin önemle üstünde durduğu bir isim.
 • gençlerbirliği galatasaray'dan kendisi için gelen transfer teklifini reddetmiş. ilhan cavcav oyuncuyla yakın zamanda profesyonel sözleşme yaptıklarını ve ilk olarak gençlerbirliği'nde kendisini göstermesini istediklerini belirtmiş. benim tanıdığım cavcav bu adamdan para kazanamayacağını, yeteneği olmadığını anlasaydı hemen itelerdi. bu yüzden kesin bu adamda iş var; yoksa alt yapıya önem veriyoruz, bu devirde alt yapı çok önemli gibi laflar hikaye. çok değil 2-3 sene sonra sağlam para kazanır kendisinden.

  http://www.sabah.com.tr/…abey-icin-galatasaraya-ret
 • a2 milli takımı kadrosunda bulunduğu ilk maçında golünü atmış. ilhan cavcav'ın yeni prensi.
 • ozan tufan'la birlikte gezi parkı'na gitmiş.

  http://i.imgur.com/qhld3mb.jpg
 • sezon sonuna kadar boluspor'a kiralanmıştır.
 • tff 2. lig beyaz grup takımlarından hacettepe'de forma giyen 95 doğumlu futbolcu (6 maçta 2 gol).
  sezon itibariyle gençlerbirliği genç oyuncuları as kadroya harmanlarken kendisini neden düşünmedi diye merak ediyor insan.
 • zamanında sunderland ve manchester kendisiyle ilgilendiği anda, hiç düşünmeden eşyalarını toplayıp, enes ünal gibi gitmesi gerekirken; ilhan cavcav'ın maddi arzuları yüzünden beklenen çıkışı yakalayamayan 95 doğumlu futbolcu. kendisiyle altyapıda, yaş farkımız gereği, senelerce karşılıklı oynamış bir eski stoper olarak söylemeliyim ki, atabey savunma oyuncuları için tam bir baş belasıydı. daha 14-15 yaşındaki futbol zekası, yaptığı çapraz koşularla takım arkadaşlarına yarattığı alan ve düzgün sağ ayağı ile her maç takımının en etkili oyuncusu olmayı bir şekilde başaran atabey, 2011 senesinde profesyonelliğe geçiş yaptığı gençlerbirliği belasından bir türlü kurtulamadı. boluspor'a ve hacettepe'ye kiralık gönderilmesine rağmen beklenen katkıyı bir türlü veremeyen atabey, türkiye liglerinin vasat forvetlerinde olma yolunda, maalesef, ilerliyor. kendisi gibi gençlerbirliği altyapısından çıkan ağabeyi cansın gibi o da muhtemelen denizlispor, elazığspor gibi takımlarda kariyerine devam edecek. umarım bir çıkış yakalar ve bu dediklerimi bana yedirirsin atabey, altyapıda farklı yaş takımlarına attığın golleri a takımda da görmek istiyorum.
 • bugünkü maçta 2 gol 1 asist le oynadı, genel olarak boyu uzun(1,88) olmasına rağmen hızıyla urfa defansını dağıttı, fikret başgan bu adamı aldın şimdiden daha 21 yaşında
 • bandırmaspor'a 1 milyon euro para kazandıran futbolcudur.

  başakşehir 1 milyon bonservis ödeyerek aldığı futbolcuyu başka bir takıma kiralık olarak göndermiş.

  düşünün artık başakşehir'de nasıl bir para var.