• iğrenç karaktere sahip top tepici
  • türk futbol tarihinin açık ara en sahtekar ve şerefsiz oyuncusudur. her maç, her rakibe aynı şeyleri yapıyor. kusmuk gibi bir şey, sıçrasa anında kurur ve çıkmaz.
  • (bkz: 4 eylül 2022 mke ankaragücü beşiktaş maçı)nda ilk yarı olduğu gibi ikinci yarının başında da kendisine hiçbir müdahale olmamasına rağmen oyunu 3-4 dakika durduran, türk futbolunun kanayan yarasını deşen anadolu futbolcusu.
  • çok komik herif ya. yırtıyo kendini ama hep mağlup olan taraf oluyo.
  • sen kim beşiktaş'a düşmanlık yapmak kim. beşiktaş sözleşme verse sevinçten şoka girip bayılacak adam gelmiş yaptığı hareketlere bak
  • bugünkü bjk maçında ezikliğini iyice belli eden amatör top tepici. topsuz alanda omuz atmalar, beşiktaşlı oyuncu kart görsün diye dakikalarca yerde yatmalar falan.. futbolu bırakıp tiyatro yapsa daha başarılı olur bence.
  • allah anasına babasına yardımcı olsun.

böyle oğlum olmasını istemem
  • bu kadar haysiyetsiz futbolcu çok az bulunur. her maç aynı terane.
  • bu yaz sıcak bir günde umarsızca evde yatarken yayıncı kuruluşun kanalında 2021-2022 sezonunun en güzel 100 golü adlı bir videoya rastladım. başladım izlemeye. tabi bir yandan goller akarken acaba birinci gol hangisi diye düşünmeden edemiyordum.

ve geldi çattı o gol. balotelli denen arkadaş bu başlıkta ismi geçen kişiye 10-12 defa sağ sol yaparken beyin ölümü gerçekleşen bu şahıs mevleviler derneği genel başkanlığına aday olsam ne şık olur diye düşünmeye başlamıştı. bu eziyet sağ solun ardından balotelli rabona ile golü atarken bilinci yarı kapalı halde yere düşmüştü.

bu akşam maç topunu da alıp küçük dünyasına geri dönmeli ve kısıtlı yeteneğini unutup önündeki maça bakmalıdır.
  • geçen sene göztepe - fenerbahçe maçında irfan can’ı tahrik etmiş ve tokatlanmıştı, bugün de weghorst tarafından tokatlanmak istenen oyuncu. aşırı sinir bozucu ve rakiplerini tahrik ederek adından söz ettirmeye çalışan yeteneksiz bir tip.

not: michy batshuayi
hesabın var mı? giriş yap