• olm cocuk 10 yasinda. bu yaslarda bende uzerdim annemi babami aklima geldikce icim burkulur bazen. cocugu rahat birakin.
  • pr çalışması olduğu her yerinden belli, neden bunu umursayıp gündem yaratıyorlar acaba? bunun altındaki kazanan kim?
  • atakan tam bir cehape zihniyetiyle büyümektedir. bol bol kitap okumakta ve başörtülü annesine saygısızlık yapmaktadır.
  • olgunlaştığında pişman olacağı davranış. keşke küçücük çocuğun böyle davranmasına alet olunmasa...
  • üzgünüm ama bu ufaklıkta öyle bir geçer zaman ki dizisindeki çocuk oyuncunun iticiligi var..
  • çocuk o kadar pohpohladı ki 'filozof atakan' denerek, annesine karşı takındığı bu tavır dikkat çekti haliyle.
    çocuk aslında kendi yaşıtlarının yapacağı türden bir hareket sergiliyor ama biz filozof atakan'a bu hareketi yakıştıramayıp yadırgıyoruz *

abartılacak bir şey yok. çocuk deyip geçiniz.
    zaten niye böyle abartıldı onu da bilmiyorum.
  • yazık annesine. huzurevini şimdiden garantiledi!
  • annesi konuşurken sözünü kesip "tamam tamam sen, seni öyle alalım biz" deyip gönderdi. annesi de ne güzel gidiyor ahahaha ama atakan reyiz bana hala çok sempatik geliyor. yanında olsam muhtemelen beni döver de. ziyanı yok agdhsjs.
  • aile çok garip.
  • annesinin heyecanlandığını görüyor ve insanların onu daha da zorlamasına izin vermiyor. zaten konuşulması gereken kişinin annesi değil kendisi olduğunu biliyor.
    yani görüldüğü üzere çok da zengin bir ailesi yok. hanım efendi, böyle güzel bir çocuğa sahip olduğu için çok şanslı bir anne. ancak görüyorsunuz ki ağzındaki diş kaybı nedeniyle peltek konuşuyor, kameralar önüne salaş kıyafetlerle ve hiçbir siyasi mesaj taşımayan başörtüsü bağlama şekliyle karşımıza çıkıyor. bu satırları kim okuyorsa hakaretamiz sözler söylediğe inanmasın. durum analizi yaptım.
    yani, anayacağınzı üzere atakanın olgunluğu zenginlikten değil tamamen fakirlikten. onun gibi nice çocuğun hayalleri sönüyor bu ülkede. atakan tüm gerçekliğiyle bize eğitim sistemini, sağlık sistemini değiştireceğiz diyor. sorunun kaynağına gitmiş.
    siyasetçiler napıyor peki; sorun çıkartıyor. insanlar napıyor, bu sorunlarla boğuşuyor. sonra 10 yaşındaki bir çocuk size aslında sorunun kaynağını gösterdiğinde kendimizden utanmak yerine onun şov yapmasını umuyoruz.
hesabın var mı? giriş yap