şükela:  tümü | bugün soru sor
 • on cephesi atakoy yonune dogru oldugu icin ya da statusunu yuksek tutmak amaciyla atakoy adini almi$ aslen $irinevlerde ikamet eden hastane.
 • kültür üniversitesi sağlık ocağı gibidir konum itibariyle
 • özel hastane olmasına rağmen bir devlet sağlık ocağından kat kat kötü olan ve hastaneden çok ticarethaneyi andıran kötü sağlık kuruluşu
 • eskiden (1980'lerin ilk yarısı) özel kültür ilkokulu'nun bulunduğu binada faaliyet gösteren hastene.
 • araba kapısına sıkışmak suretiyle patlayıp, tabiri caizse kafam kadar yarılmış bir parmak ve kan revan içerisinde kalmış üstbaşla, gidilebilecek en yakın hastane olması hasebiyle kendisi tercih edilmiş, durumun acile girmediği gerekçesiyle tek bir dikiş için 60tl istenmiş ve inin cinin top oynadığı hastanede günün kazı olmayı reddedince de hasta tedavi olmayı kendi arzusuyla reddetmiştir diye imza almış kuruluş. durumun benim için aciliyeti acil bir vak'a olduğum anlamına gelmiyor tabii ama hak savunabilmek için oturup bir araştırmak gerekiyormuş burdan bu sonuca varıyoruz, yarın birgün gerçekten acil bir durum için bu acile girmez de diyebilirler. aynı parmakla gidilen devlet hastanesi hafta sonu olmasına rağmen kırık olabilme olasılığına karşın 10dk içinde röntgen filmi çekmiş, tek dikişlik dedikleri parmağa 3 estetik dikiş atmış ve tek kuruş dahi almadan missler gibi uğurlamıştır*. devir saflık devri değil, ölürken bile gözü açık gitmek lazım, çünkü "insanlar; sadece bazıları insanlar*"
 • acilinde olan doktorun gözle tedavi ve teşhis özelliği mevcuttur.
  gün içerisinde bayılmışsın, gidiyorsun adam "açıklıktandır" diyor. helal hocam sana gerçekten. bu kan ve idrar tahlihleri hep gereksiz zaten.
 • kesinlikle mecbur kalmadıkça kapısının önünden geçmeyin. dün psikiyatri servisine muayene olma gafletine düştüm. neyse fatura falan derken detaylı hizmet dökümü istedim. cevap veremeyiz oldu. yasal hakkım falan filan dunden beri görüşmediğim kimse kalmadı. vermeyiz detaylı fatura diye direniyorlar. cimere ve sağlık bakanlığına şikayet ettim. sonucu editlerim.

  adet yerini bulsun diye tanım da yapayim. poliklinik bile etmez bir hastane.