şükela:  tümü | bugün
 • ataköy'den baslayip yenibosna, çobançeşme, kuyumcukent, doğu sanayi, mimar sinan, evren mahallesi, ikitelli kavşak, mehmet akif, bahariye, masko, ikitelli sanayi guzergahina sahip olacak metro hattı.

  eylül ayında ihaleye çıkılacağı duyurulmuş. hadi bakalım hayırlısı.
 • an itibariyle kirazlı-bakırköy metro projesi ile birlikte inşaatı durdurulmuştur. yayında ve yapımda emeği geçen herkesin ta...
 • aylar yıllar geçti ses seda yok. mis gibi parktan da ettiler hizmet ayağına.

  en son şöyle bir haber çıkmış. şimdi verilen bir bilgi yok, tarih yok hiçbir şey.

  yapamayacaksanız neden tahrip edersiniz ya..
 • ekrem başkan ile tam bir çıkmaza giren proje. çalışmalar bitti aslında ama çalışılıyormuş havası veriliyor istasyonlara. beklentimiz tam tersiydi başkanım bilgin olsun. metro çalışmalarına yeterince ilgi göstermezsen değil cumbaba olmayı ibb'de ikinci dönemi bile göremezsin.
 • bir troll tarafindan yapilan calismalarin tiyatro olarak nitelendirildigi metro hatti. insan yalanci ve haysiyetsiz olunca boyle oluyor tabi.

  malumm sahis muhtemelen (bkz: bankamatik memuru)

  haysiyet editi: kayinco alinmis ya yazik * hala haysiyetsizsin amk! troll olacagina azicik adam olmayi dene lale!
 • nasıl bitti lan benim evimin yanında çalışmalar ve her yer çamur, rezalet içinde? isterseniz foto atarım tatilden dönünce. berbat bir görüntü.

  keşke hiç girişmeselerdi tayyipgil bu projeye çookk güzel ve genişçe bir parkvardı orada kocaman ağaçlar, çay bahçesi. yürüyecek tek yerimizdi.

  metro yapacağız diye elimizden aldılar. şimdi ortada ne metro var ne park.

  madem beceremeyeceksiniz ne diye parkımızın içine ettiniz be. yaşam alanı bırakmadınız bize.
 • 27 aralık 2018 de yapılan haberde 6 aydır maaşını alamadığı için işçilerin işi bıraktığından bahsediyor.
  https://youtu.be/6e3pb7kvdl8
  bitirilmiş tarihi olarak 2021 gözüküyor. bu süreye deneme sürüşü süresi dahil mi belli değil.
 • çok çok yavaş ilerleyen proje. bu ekşisözlüğün en boktan yanı çoğunluğa aykırı bir şey söylüyorsan hemen trol ilan ediliyorsun. ibb'nin başında imamoğlu değil atatürk olsa bu proje yine yavaş ilerliyor. bir şey söylüyorsak bir bildiğimiz var demek ki. ne bekliyorsun ad soyad tc kimlik numarası verip kendimizi ifşa mı edelim. biliyorum, bu proje yavaş ilerliyor.