şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray altyapısında forma giyen 2000 doğumlu orta saha oyuncusu.
  • çok iyi bir oyun görüşü ve sol ayağı olan futbolcu. kazanın bu gençleri.

https://media.giphy.com/…g0ixkpdo3ho9fnks/giphy.gif
  • u17 milli takımımızın, 2017 uefa u17 avrupa şampiyonası finalleri aday kadrosuna forvet olarak dahil edilmiştir
  • azizin almak istediği galatasaray altyapısında oynayan topçumuz. eğer denildiği kadar iyiyse yönetimde bunu elinden kaçırırsa ben daha birşey demiyorum.
  • futbola denizlispor altyapısında başlamış yıldız adayı. umarım önemli bir sakatlık geçirmez, gelişmeye devam eder ve avrupa'nın büyük liglerine transfer olur.

tff istatistikleri oynadığı resmi maçları ve gol sayılarını aşağıdaki şekilde veriyor:

maç kategorisi/toplam maç/toplam gol
    elit akademi ligi u17 1/1
    akademi ligi u17 20/16
    akademi ligi u16 türkiye finalleri 1/1
    akademi ligi u16 27/20
    akademi ligi u15 türkiye finalleri 4/2
    akademi ligi u15 21/10
    akademi ligi u14 18/2
  • 2000 jenerasyonu olarak aralarından en net parlayacak futbolcudur kendisi bir diğeri için; (bkz: yunus akgün)

galatasaray hiç düşünmeden bu iki ismi parlatmaya baksın.
  • önlerden yerimizi alalım. geleceğin yıldızı olması beklenen galatasaraylı genç yetenek. avrupa'dan kupa getiren galatasaray'ın kadrosunda bayrak oyuncu olsa, o golü atsa kupayı kazandırsa. umuyoruz.
  • buralar ileride çok değerlenecek bir yıldız doğuyor çünkü.

bu çocuk bir harika dostum.
  • hakkında bir yıldız doğuyor dendiğine göre sonu kartalspor olacak futbolcu.
  • bu çocuğa dikkat edilsin. şimdiden scout ekiplerinin radarına girmiş durumda. atletico madrid bir süredir izletiyor kendisini. tudor büyük hoca olmak istiyorsa bu tip genç yetenekleri takıma monte etmek zorunda. umarım başarır. türkiye'nin en çok yıldız yetiştirmiş takımında oynuyor. kendisine arda'yı değil de tugay'ı örnek alırsa sonu bir cafercan aksu olmaz.