şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünya radyo da saat 17.00 den sonra "kelalaka" programının sunucusu, sağlam bi adamdır espriler fena değildir, şiir kitapları neyim vardır, saygılıdır, tavsiye olunur
 • şu sıralar trt fm'de son programını yapmaktadır. trt'de farklı bir renkti.
 • ses tv'de akıl küpleri adlı adam olacak çocuk formunda bir program sunan adam.
  hala devam etmekte mi program yoksa eski bölümleri mi veriyorlar bilmiyorum.
 • yıllar önce canlı olarak da izleme fırsatım olmuştu. yetenek sizsiniz'de görünce hemen tanıdım. esprilerin tümünü yaptığını sanmayın, daha ne espriler var bu adamda, 10 kez daha katılsa bitmez.
 • bizati 10 yıl oldu izleyeli. komik mi ? hayır . üniversiteli dolu bir salona sürekli anladın mi bu ince oldu anlamazsin tabi gibi saçma sapan cümlelerle gelirsen adama sorarlar nerden bu ukalalık . elbette bir ölçü değil uni eyvallah fakat bakış açısı ve kısmen vizyon kazandıran eğitimin son duzlûğû ve en önemlisi olması sebebiyle mensubu olan öğrenciler karşısında son derece dikkatli olmak gerek hele uni okumamış biri isen. son olarak yenetenekli mi sanmam komik mi değil . yarısında çıkılmalık.

  zamanın ötesinden geliyor cemaat her yerde
 • hülya avşar'ı canlı canlı yerin dibine sokan kişi olarak tarihe geçmiştir. o nasıl bir platform altına saklanıştı hülya? 50 senedir tanırım amk, var mi artıran? şiir de okurmuş. full yetenek mübarek.
  http://izle.bilalozelci.com/…imin-hayati-siiri.html
 • türkiye'nin tanıdığı tüm komedyenler kendini geliştirmişlerdir. ancak bu adam kendini bir türlü geliştirememiştir. bu iki cümlemle bu adamın niye tanınmadığını görmüş olduk.

  'büyük yetenek', 'kırdı geçirdi' vb. sözcüklerinin içini dolduramayan, ancak belli bir kitleyi güldürebilme yetisine sahip kişi. gösterisinde hala 'biz türkler müthiş milletiz, akıllıyız, garibiz vs." klişelerini kullanarak ve popülizm yaparak alkış almayı amaçlar. alkış alamayınca da bozulan bir adam. "oku-ma kitabı" esprisi bile espri paradigmasının ilköğretim esprileri düzeyinde alt sıralara oynayacağını açıkça göstermiştir.

  kendini geliştiremeyen adam lafına dönecek olursam, 6 yıl önce izledim gösterisini. zaman geçti. o zaman ile şu an arasında pek bir fark yoktu. yetenek sizsiniz'deki esprileri ve birkaç cem yılmaz esprisi vardı. anlatış tarzıyla biraz durumu kotarsa da başarısız bir gösteriydi. dediğim gibi belli bir kitleyi yine yakalayabilir ve yarışma sayesinde de yakalamış gibi görünüyor ancak kendini geliştirememe sıkıntısı var. bu açık. kendisinin cem yılmaz'ın ilk dönemlerinin bile kat kat altında mizah performansı var ancak belki beyaz'ın ilk çıktığı dönemlerle yarışır. kaldı ki jüri olarak onu izleyen acun bile ondan başarılı stand uplar yapmıştır.

  geçmişinde, cem yılmaz benzeri stand up showlar ve tv'de barış manço'nun adam olacak çocuk programının birebir aynısı bir formatla yürümeye çalışmış bir adamdır. o kitlenin güldüğü ancak benim gülemediğim esprileri de ünlü komedyenlerden alıntıdır. onun dışında da orjinallik ve komedi bir yana, komedyen taklidi olarak bile bariz başarız bir kişidir.
 • daha önce adını bile duymadım bu adamın fakat yarışmada gösterdiği performans fena değildi bence. nice stand upçılar gördük o sahnede, milleti gram güldüremediler. kendisini geliştirip geliştirmediğini bilemiyorum daha önce izlemediğim için fakat en azından bu yarışmayı çıkartacak kadar stoğu vardır diye düşünüyorum.
  tanım: yetenek sizsiniz yarışmasını kazanması muhtemel stand up'çı.
 • kendisi cem yılmaz kadar, belki de daha eskidir. ankara'da üniversite yıllarında dinlerdik. küfürsüz de stand-up yapılabileceğini gösterir. ama bu tür yarışmalara katılmasını hem kendisi açısından yadırgadım, hem de yarışma açısından, sonuçta kendisi profesyonel, bu yarışmalara amatörler katılmalı diye düşünüyorum.
 • çin malı cem yılmaz. ama her an bozulabilir.