şükela:  tümü | bugün soru sor
 • an itibariyle beni televizyona kilitleyen katil zanlisi.

  muge anli kendisini anlata anlata bitiremiyor, iyi katil-kotu katil ayrimina sahit oluyorum adeta.

  hangi motivasyonla islemis bu cinayetleri bilemiyorum. umarim en kisa zamanda bulunur.
 • beklenen seri katil:gizemli ,eğitimli ve bebek yüzlü hayırlı olsun vatana millete.kısa zamanda yakalanır da kuşkulu bekleyişe bir son verilir inş.
 • yıllardır bir elin parmaklarını geçmeyen it kopuk hapçı keko seri türk katillerden sonra(kolici orhan, çivici, koltuk kaplamacı katili, artvin canavarı vsvsv ) ilaç gibi gelmiştir.

  tip - check
  doktora- check
  rafine zevkler -check
  zeka- check

  teşekkürler adam gibi adam atalay filiz... bu gurur senin türkiyem senin akp hükumeti.... raskolnikov gibi varoluşçu bir katil. asın bayrakları...
 • müge anlı'nın, dişine göre bir suçlu bulmanın heyecanıyla, "atalay filiz hmmm a.f. kullandığı isim furkan altın hımm f.a." şeklinde şifrelerini tahtada çözüp, zekasına övgüler yağdırdığı, uzak bi yerlerden tanıdık gibi gelen seri katil.

  bacım anladık "amcamgille kız kardeşimi telefonla konuşurken görünce küreklen tepikledik" tiplerinden bıktın da bu da katil yani.
 • öncelikle interpol'ün seri katil tanımına bakalım;

  ...previous definitions of serial murder specified a certain number of murders, varying from two to ten victims... most of the definitions also required a period of time between the murders. this break-in-time was necessary to distinguish between a mass murder and a serial murder.. falan filan.

  yani bu adam kayıp bir seri katil. şu zamana kadar bilinen 4 cinayeti var;

  fatma kayıkçı 2016
  göktuğ demirarslan ve elena radchikova 2013
  olga seregina 2011

  açıkcası bu çocuk genel profil olarak beni şaşırtmayan bir seri karil. liseyi dereceyle bitirip utah üniversitesi hukuk fakültesinden kabul alan eğitimli ve yakışıklı theodore robert bundy, 5. sınıfı 167 ıq skoru ile atlayan, 16 yaşında harvard üniversitesine giriş yapan, 20 yaşında bachelor derecesini alan ve michigan üniversitesinde matematik doktorasını tamamlayan ted kaczynski aklıma gelen örnekler.

  adam bitirdiği lise dereceleri ve odtü doktorası ile tartışılıyor, nasıl mümkün olabilir böyle bir şey diye.. sanırım türkiye olarak böyle bir seri katil profiliyle ilk kez karşılığımız için çocuğa güzellemeler devam edecek bir süre.

  yalnız arkadaşın izlediği öldürme pattern i ilginç olabilir. nasıl bir motivasyonla seçiyor insanları merak ettim. olayın takibinde olucam.
 • gone girl filmindeki amy karekterinin erkek versiyonunun turkiye de vucut bulmus hali.

  asiri zeka insana fazla geliyo sanirim. *

  film yapilabilir hayatiyla ilerde sinemalarda gorebiliriz. bu karekteri...
 • kendisi resmen bir kampanya fırsatı olmuştur.

  http://i.cdn.ensonhaber.com/…iger/ogretmen_4306.jpg

  ne desem gg. o yüzden diyemedim.
 • büyük ihtimalle (tahminen) gemi yolunu kullanıp yurt dışına kaçmıştır.
 • ne liseyi dereceyle bitirdiği, ne doktora yaptığı doğru.

  basın buldu ya mis gibi katil, hemen sallamasyon.