şükela:  tümü | bugün
  • gayet başarılı buluyorum. tahminleri gerçekçi duruyor.
  • bir bok bilmeyen, klasik para için her boku yapabilecek asalak ergen youtuber'lardan biri. geçen yıl bitcoin desen o ne la diyecek adamlar kanal açıp utanmadan millete tavsiye falan veriyor. bizim ergen sığırlar da deli gibi prim veriyor bu tiplere. pump dump video'su paylaşan adamlardan hayır mı gelir anasını satayım.
  • kripto dünyasının ekmeğini yemeye çalışan sivilcesiz ergen.

ilk olarak kripto paralarla ilgili videolar çekmeye başladı. video izlenim sayıları 10 bini geçince izleyicilerini kendi pump gruplarına yönlendirmek için videolar çekti.

o pump gruplarını da sırf meraktan takip ettim. ve şunu çok net söyleyebilirim ki kendi gibi bir grup ergen arkadaşıyla beraber bu gruba giren insanları tokatlamaktan başka hiçbirşey yapmıyorlar.
    dün akşam yaptıkları pumpta millete %50 kaybettirdiler.
  • açtığı boktan sözlükte tamı tamına 0.005 btc'lik! çekiliş yapan ergen. elli tane şey istemiş bir de üç kuruş vermek için. yalnız bu bitcoin gurusu arkadaş herkese ilgili başlıkta bitcoin adreslerini yazmasını istemiş ve herkes adreslerini küçük harflerle yazmış mecburen. daha bitcoin adreslerinin case sensitive olduğunu bile bilmeden böyle bir işe girişmiş yani. 0.005 btc'yi de kesin kendi hesabına yollar bu dingil.
  • bu herif neden böyle derken https://youtu.be/yee0f9i3liq videosunda olayı çözdüm

- 2006 yılından beri bulunduğum inci sözlük ve uludağ sözlük için 1,5 sene boyunca çalıştım. bana çok büyük katkısı oldu bu deneyimin.

kendisine hayatta başarılar.