şükela:  tümü | bugün
  • istanbul ataşehir ilçe milli eğitim müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
  • yöneticiliğin y’sini bilmeyen idareciler tarafından yönetilen bir okuldur. sınıflar tıkış tıkış, kötü bir bina, veli tersleyen idareciler ne ararsan var. bir de servis rezaleti var ki evlere şenlik. sene başında ve sonunda öğretmenler çocukları evlerine bırakmaktadır. hayatımda bu kadar amatörce idare edilen bir okul daha görmedim.

çoluk çocuğun elinde oyuncağa dönmüş okul. buraya çocuğunu vermek isteyen varsa gitsin devlet okuluna versin daha iyi eğitim alır çocuk.
  • çocuğum 2 yıldır bu okulda okuyor. okula başladığı günden beri her konuda rahatlıkla ulaşabildiğim öğretmenler ve idarecilerle karşılaştım. butik bir okul ve çocuğum kendisini aile ortamında gibi hissediyor. sevildiğimizi hissediyorum ve içim rahat bir şekilde çocuğumu bırakıyorum. çocuğum sabahlari okula mutlu gidiyor ve öğrenmeyi eğlence olarak görüyor. bu da beni çok mutlu ediyor.
    arkadaslarimdan duydugum kadariyla baska okullarda yasadiklarina muhatap bile bulamiyorlar. her okulda sıkıntılar yaşanmakta ancak okuldaki herkes hiç bir soruna duyarsız kalmıyor. ellerinden gelen ne varsa tüm çabayı gösteriyorlar. önemli olanda bu bence.