şükela:  tümü | bugün
  • sevgili ataşehir halkı. kardeşlerim. abilerim ablalarım. yıllardır sürmekte olan taksimden dönüş çilesine son. artık bizim de dolmuşlarımız var. vatana millete hayırlı olsun.

mozaik'in karşısından kalkan dolmuşlardır.
  • insanı allaha inandıracak nitelikteki olay, bravo çocuklar...
  • vaka-i hayriye.
    taksimden 55-60 tl ye taksi parasina son.
    aglamiyorum, gozume birsey kacti.
  • çalışma saatleri 06:00-00:00 olarak ayarlanmış, fakat sonra 21:00-06:00 olarak değiştirilmiş, bugün bunun protestosu vardı sabah saat 10 civarlarında.

bana göre böyle bir ayrım olması oldukça saçma; ataşehirde çok sayıda çalışan ve bir o kadar da çok sayıda öğrenci/genç kesim var. bu çalışan kesim de dahil bir çok kişi dışarı çıkıyor haftasonları.

mantıklı olan, ve tabii ki yapılmayan*, hafta içi gündüz, cuma-cumartesi de 24 saat çalışması olacaktır ya bunu düşünecek kimse niye yok, varsa da bu adamı niye dinlemiyorlar.

ayrıca ataşehirlilere en büyük hediye herhalde budur (daha fazla inşaat yapılmasını durdururlarsa ayrı tabii)
  • wowturkey'den bir üyenin dediğine göre yakında 24 saat olmak üzere yeniden sefere başlayacak olan dolmuş hattı. ayrıca ataşehir üsküdar dolmuş hattı da açılacakmış.
  • olduğu büyük bir yalan bence. bir kez bile görmedim amk.
  • şurada söylenene göre bugünden itibaren yeniden sefere başlamış olan dolmuş. ayrıca ataşehir'den bostancı'ya da dolmuş konacağı söyleniyor.
    (bkz: allahuekber woohoo)

edit: valla kesin koymuşlar bu sefer, bugün otobüs beklerken kamelya durağının oralarda önümden geçti bir tanesi.
  • artık kesin olarak seferlerine başlamış dolmuş hattıdır. bugün taksim'den kentplus'a sayesinde 20 dakikada 5 liraya geldim. emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. taksim'de akm'nin yanında bostancı dolmuşlarının yanından kalkıp beşiktaş'tan geçerek köprüye girmektedir bu arada.
  • dün buna göz yaşları ile bindim. göz yaşları ile indim. indi bindi 5 tl + göz yaşı verdim. istesin yine veririm.

10/10