şükela:  tümü | bugün
  • optik üzerine istanbul'un çeşitli merkezlerine truncu konseptli dükkanlar açmış ticari faaliyet markası.
  • zenni optical varken gerek olmayan yer
  • bayağı bir atak yapmış gözlükçü. reklamlar, afişler falan etrafta uçuşuyor ama tanıtımlarını nerede görsem hem hem bağlacını beraber yazmış olmalarına inanamıyorum. o kadar paraya yazık.
  • ekşi sözlüğe fena halde şikayet edeceğim optikçi ...

şöyleki :

bas bas reklam bağırır, yılların gözlükçülerini dükkanları ile beraber satın alıp endüstriyel basma kalıp satış mağazalarına dönüştürür, ama verdiğiniz gayet de normal bir gözlük siparişini aynı güne değil 1 hafta sonrasına da yetiştiremez. yetiştirip verdikleri gözlüğün bir camını ultraviyoleye hassas kolormatik cam yapar, aldığınız anda camlar şeffaftır, fark etmezsiniz, sonra ilk güneş gördüğünüz günde, hem de yurtdışında, bir camı koyu bir camı saydam gözlüklerle, iş gezisi için gittiğiniz yabancı firma yetkililerinin taşak malzemesi olursunuz.

uzak durun ...
  • parayi almadan camin siparisini vermez, parayi aldiktan sonra da 14 gunde verilen camin siparisi gelmez. allahtan gittigim subelerindeki personel iyiydi.
  • satış sonrası hizmeti fena olmayan gözlükçü.
  • satışı yapana kadar %100 müşteri memnuniyeti propagandası yapan optikçi. şöyle ki; " gözlüğü aldınız diyelim, beğenmediniz ne bilim duruşu hoşuma gitmedi dediniz değil mi? bunu bize iade edebiliyorsunuz, %100 müşteri memnuniyeti var bizde" diyen satıcı, satışı yaptıktan 1 hafta sonra bu söylediğini hatırlattığınızda yok öyle dememişimdir diyebiliyor. eğer 2 sene içinde çerçevenizi kırarsanız garantiden değiştirebiliyoruz da demişlerdi. bakalım buna ne kılıf uyduracaklar.
    aldığınız gözlüğü 5 gün içinde vereceğiz derlerse sakın inanmayın, planlarınız aksayabilir. 1 hafta sonra gittiğimde camların geldiğini söylediler fakat bizim şubemizde şuan imalatını yapamıyoruz, size verelim en yakın şubemize götürün yaptırın bile demişlerdi. bunu söyleyen benim işimi halletmek için iyi niyetle çözüm olarak söyledi ama böyle müşteri hizmetinin olmayacağını belirttim kendisine. sağ olsun yaptırıp kargo ile gönderdi.*
  • iyidir diye gidip muayene sonrası gidipte sipariş verdiğim iki gözlük camını on günde takamayan firmadır. güç bela iptal ettirdikten sonra önüme gelen ilk gözlükçü de 5 saat içinde yaptırdım.
  • forum istanbul şubesinden kendime ve kardeşime alışveriş yaptığım, müşteriyle gayet fazla alakadar olan optik firması. gözlüğün sağlıklı biçimde yüze oturması için 2-3 profesyonel test sonrası sipariş verilir ve genelde beklenenden de erken teslim edilir. ibrahim bey tavsiyemizdir..
  • 230 liraya altı ay önce aldığım gözlüğü, garanti belgesini bulamadım diye garanti kapsamında tamir etmeyen firma. bilgisayarlarında kaydım olmasına ve üzerinde şirketin kaşesi de olan faturayı ibraz etmeme rağmen, garanti belgesini getirmemde ısrar ettiler ve gözlüğümü garanti kapsamında tamir etmediler. bunun yerine fazladan 100 tl alarak gözlüğümü tamir ettiler. tabi ki kendi rızamla oldu, kimse beni zorlamadı. ama 4.25 numara miyobum ve gözlük takmadığım her saniye başım ağrıyor. başka gözlükçüler tamirat için bir iki gün süre veriyorlardı. mecbur kaldım.