şükela:  tümü | bugün
  • 89 liradan başlayan fiyatla güneş gözlüğü satıyoruz diye reklam yapan firma. bizim köprü üzerindeki göçmenler aynı gözlüğü 4 liradan satıyor. ticaret bakanı göreve!
  • yılbaşı ve doğumgünü hediyesi telaşına dolanırken bir mağaza vitrininde %50 + %10 indirim tarzı bir yazı gördüm.

açıkçası bi “hadi len” çekip devam ettim.
    sonra uzun dolanma faslının bir noktasında dükkanın önünden 6. geçişte falan “dur bi bakayım, bişey almayanı dövmüyorlar ya” diye girdim içeri.

şöyle diyeyim, bir kere güneş gözlüğü bir aksesuar gibi gözükebilir ama onun ötesinde bir ihtiyaç ve kalitesiz güneş gözlüğü kullanmak cidden göz sağlığını tehdit edebilir. kalitesi gayet bilinen markaları bu fiyatlara alabilmek de biraz “ballı” bir hareket.

tavsiyem şu, girin bir bakın en azından, kendinize göre bir ürünü şimdiden alıp kenara koyun, ilerde kafanızı duvaelara vurmayın.
  • ankara podium avmdeki personelleri gayet ilgili ve işinin ehli insanlar.
    perşembe günü ilk gözlüğümü almak için gittiğim şubelerinde gerek fiyat, gerek model seçiminde yardımcı oldular ve gayet makul bir fiyata
    istediğim özelliğin üzerinde bir gözlük aldım.

üzerine yıllar önce başka bir firmadan aldığım güneş gözlüğümün kırılan camını, piyasanın 4 te 1 i fiyatına değiştirdiler. bundan sonraki gözlük maceralarımda tek adresim.
  • 9 ocak-13ocak tarihleri arasında tüm optik gözlük ve yerli/ithal camlarda %40 indirimde olan optikçi. 1110 liralık alışverişe 590 lira ödedim.
    bursa icin korupark atasun magazi çalışanı rahime hanımdan alışveriş yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. atasun'un en eski ve isine hakim çalışanlarından. sizi muazzam şekilde yönlendiriyor.
  • ucuz gözlükçü olarak görünsede gözlükler pahalı
  • kırılmaz dedikleri cam kırılır.

kir tutmaz dedikleri cam leke tutar.

çizilmez dedikleri cam çizilir.

kaliteli dedikleri ürün kalitesiz çıkar.

ürün satarken ilgili, sorun çıkınca ilgisizdirler.

sadece ufak bir temas yüzünden gözlük camımda ufak bir çatlak oluştu, temas o kadar yavaşki, şok oldum. sonrasında efendim bu atasun optik isimli kalitesiz firmaya ulaştım, ilgileneceğiz dediler, aldığım şubeden değilde farklı şubeden bir kadın aradı, camlarını değiştireceğiz dediler. neyse bir kaç gün sonra o şubeye gittim, adamın teki aldığınız şubeye gidin efendim orası açıldı dediler, normalde tadilattaydı.

siz beni buraya çağırdınız dedim, "efendim yoğunuz orası daha hızlı halleder." dedi. neyse diğer şubeye gittim, "gözlüğünüzü bırakmanız lazım." dediler. ulan üçkağıtçı atasun optik, bu mu senin müşteri memnuniyeti anlayışın?

gözlüğünüzü getirin hemen değiştireceğiz diye çalışanlarına arattırıp gidince de değiştirmemek için takla atmak mı? prosedürden bihaberler, çalışanlar bilgisiz, iletişim yetenekleri zayıf. lanet olsun deyip çıktım değiştirmedim camları, ürün alırken ne hikmetse hiç bir şeyi bırakmamı istememişlerdi, telefonla arandığımda da gözlük bırakmalı mıyım sorusuna, yok efendim diye dönüş yapmışlardı, yalancıyı şaapmıyorlar iyiki.

neyse müşteri memnuniyetinden bihaberler ya öğreteyim, eğer kendinde hata gördüysen ve değiştireceksen, ismim belli, sistemdeki kaydım belli, verirsin o camların aynısından siparişi, beni ararlar ve gittiğimde de camlar değiştirilir, sizin müşteri memnuniyeti anlayışınıza tüküreyim.
  • gayet kaliteli ve düzgün bir optik mağaza zinciri. aynı zamanda franchising vermeyen firmadır. hangi mağazasına giderseniz gidin mağaza müdürü direk merkeze bağlıdır. oranın sahibi değildir. bu yüzden hizmet ederken ali cengiz oyunlarına girmiyorlar. piyasadaki orjinal gözlükleri çok ucuza alabileceğiniz yerdir.
  • yenisahra optimum avm'den aldigim bir optik gozluk ile ne kadar samimi ve musteriye yardimci olmak icin ne kadar cansiperane davrandiklarini gordum.
    cikan herhangi bir sorunda "hic sorun degil hemen duzeltelim" diyerek musteriyi rahatlatan personelleri onayimi kazandi. kendilerine tesekkur ederim.
  • gözlük çerçevelerinde %60 indirim yapan firma..

ilk defa gözlük alan birisi olarak şunu farkettim çerçeve değil de gözlük camları pahalıymış ancak farklı paketlerle güzel alternatifler sunuyorlar.. sonuçta çerçeve için yaptıkları bütün indirimler cama gidiyor gibi birşey oluyor..

ömürboyu da bakım garantisi veriyorlarmış artık ne kadar doğru bilemiyorum.. bunu zamanla göreces..
  • katılıyorum,
    yurtdışından türkiyede olmayan bir markanın gözlüğünü almıştım. tatilde hasar görmüştü ve tamir edilmesi gerekiyordu şansımı denemek için akasya atasun optik’e girdim, 2dk içinde sorgu sualsiz tamir ettiler, ücrette almadılar. iyi hizmet veren firmaları desteklemek gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap