şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır gözlüklerimi buradan alırım, henüz bir sorun yaşamadım. hatta kendilerine tamir edilmesi için verdiğim bir gözlüğümü yanlışlıkla kırdıkları için yeni bir tane alırken 200 tl'lik bir indirim yapmışlıkları da var. fiyat performans oranları süper.
  • fiyatlarına göre gayet kaliteli ürünlere ve çiğli kipa mağazasında çok ilgili ve iyi elemanlara sahip gözlük firması.
  • malını satana kadar ilgili, sattıktan sonra ilgisiz davranan firma.

incelenmesi için geçen ayın ortalarında kendilerine teslim ettiğim ray-ban marka güneş gözlüğümden hala ses seda yok. kanuna göre 20 iş günü içerisinde cevap vermeleri gerekirken ölü taklidi yapmaktalar. arayıp kayıt oluşturup beklemeye koyuldum. eğer yarın da haber gelmezse tüketici mahkemesine başvuracağım.

edit: isminin emel olduğunu belirten atasun optik genel merkez çalışanı bir hanımefendi, şahsıma gsm yoluyla ulaşıp oldukça kibar ve ilgili şekilde durum hakkında bilgi verdi. bu entry, tüm işlemler sona erdiğinde duruma göre yeniden düzenlenecektir.

2. edit: emel hanımın devreye girmesiyle gözlüğüm yenisiyle değiştirildi.
  • ankara cepa avm'deki şubesinden yaptığım her alışverişten memnun kaldım. satış sonrası için de geçerli bu söylediğim.
  • satmakta oldukları inesta marka gözlükler ile fiyat performans olarak oldukça tatmin edici gözlükler edinebileceğiniz gözlük satıcısı.

ayrıca bu gözlük ile barcelonalı iniesta'ya göz kırpmaktadırlar. *
  • geçen ay lens ihtiyacımı gidermek için gittiğim özdilek şubesinde daha önceden lens kaydınız olmalı , belgeniz olmalı tarzı saçmalıklarla uğraştırmayıp yardımcı olan mağaza.
  • bugüne kadar eşimle beraber 3 güneş gözlüğü, 1 normal gözlük alışverişi yaptıgım çıkan ufak problemlerde de yardımlarıyla beni hayal kırıklığına uğratmamış firma.
  • o dönem gözlüğe verecek çok param olmadığından geçici olarak kullanmak üzere aldığım gözlüğü 4 yıldır sıfır sorunla kullandığım gözlükçüdür.

yeni gözlüklerimi de muhtemelen alacağım yerdir aynı zamanda.
  • yıllardır gözlük aldığım, yıllardır memnun kaldığım firma. hem indirim hem satış hem servis her konuda memnun ettiler . eşimin 1 sene önce aldığı gözlükteki bir arızayı yaptırmak yerine direkt yenisi ile değiştirdiler, ki öylesine gitmiştik.

şahsen memnunum, herkese de tavsiye ediyorum.
  • 89 liradan başlayan fiyatla güneş gözlüğü satıyoruz diye reklam yapan firma. bizim köprü üzerindeki göçmenler aynı gözlüğü 4 liradan satıyor. ticaret bakanı göreve!