şükela:  tümü | bugün
  • beytepe'de atatepe haricinde erkeklerin kalabileceği özel erkek yurdu yok, hepsi kız yurdu.*atatepe denen oluşum, öğrencilerden nasıl daha fazla koparırızın peşinde olan bir yurt. gereksiz yere pahalı olup, wifi, günlük oda temizliği gibi en basit hizmetlerden öğrencileri mahrum bırakıyor.

    u şeklinde binayı ortadan ikiye bölmüşler bir tarafı kız bir tarafı erkek diye bölmüşler. çamaşırhane'deki çoğu güzel makinaları kızlara atmışlar ve erkeklere 5-6 tane eski makina kalmış. mutfak kısmı kızlar bölümünde, yani eğer acıktınız bir tost basacaksınız veya yemek yapacaksanız, mutfak yok. eğer tost makinası falan alırsanız da odanıza gelip el koyarlar.

    modem koymaktan aciz olan bu yurtta eğer telefonla internete bağlanmak istiyorsanız ya modem alacaksınız yada connectify tarzı program satın alacaksınız ve bilgisayarınızı açık bırakıp telefona bağlanacaksınız.

    2016-17 fiyatı 9.500 iken, yeni yasayla mağdur olmuş ve yurtlarından çıkarılmış erkekleri nasılsa elimize düştüler diyerek daha fazla nasıl s*kebiliriz diye düşünüp 2000 lira zam yaptılar. 11.500 tl veriyorsun, sana sunduğu hizmete bak. sırf fakülteye 10 dk yürüme mesafesi var diye bu kadar pahalı başka bir şey değil.

    yani zengin veya tembel biri değilseniz hiç uğraşmayın gidin eryaman'da bir ev tutun, ne bileyim koru'da falan yurt bakın. emin olun hem daha rahat olursunuz hem size sabah akşam yemeği verirler.ı