şükela:  tümü | bugün
 • tish-o diye bi site görülen rezalet. kadın iç çamaşırı üzerinde atatürk baskısı var. linke de dikkat bu arada.

  http://www.tish-o.com.tr/…afa-kemal-tasarimi_102126

  silinirse diye: http://imgim.com/3297incik7774733.png

  edit: ooo başlık hortlamış. ben hadiseyi inci sözlük'te görmüştüm. oradaki yazar da muhtemelen ortalığı biraz karıştırmak için yaptı. hiçbir alakam yok, sadece buraya taşıdım. başlığı da kasten böyle açtım. hehe sonuçlara hiç şaşırmadım. hadi eğlenin siz kendi aranızda.
 • kişisel bir saçmalıktır. tish-o sitesinde herkes kendi ürünlerini tasarlıyor. düşüncesizin biri de çıkıp bu tasarımı yapmış, site sahipleri ile doğrudan bir alakası olduğunu düşünmüyorum. bu olaydan sonra bu tarz sitelerin, yapılan tasarımları onaylama zorunluluğuna gitmesi söz konusu olabilir.
 • sonra kemalizm'e 'din' deriz "n'alakası var" diye doluşurlar. din işte amına koyayım, yok terbiyesizlikmiş, yok bundan sonra bu tarz siteler böyle tasarımları onaylamalıymış, bu bile tabu oluyor. sorsan sansüre karşı pezevenk, taksim'de yürür pornosu yasaklandı diye!

  yapmış birisi, beğen ya da beğenme, bunu tasarlamaya hakkı var; olmalı. rezalet dersen sen buna, "özgür bir türkiye hayal ediyorum, şimdi hiç özgür değiliz :(" diye ağlama bana.

  beğenmiyorsan alma anasını satayım, seni mi gerdi?
 • ataturkculugun icinin bosaldigini gosteren olaymis.bunu soyleyenler herhalde 2000li yillarda frak giyilmemesine uzulen tipler,ataturkculuk hakkinda farkinda olduklari tek sey de iyi bir sey oldugu.bilgi cagi denen bir kavram var arkadasim bilginin akisini kontrol edemiyorsun artik.bundan dolayi psikolojik savas sacmaliginda da despotluk degil kaliteli demagoji kazandiriyor.yuz yildir silah zoruyla ayakta durabilmis bir zihniyet tabii ki yozlasir,bilgi akisini yonlendiremiyor bile.

  o arada adami yine de seviyorum,olumunden bir asir sonra hala her yere resimlerinin ve heykellerinin konulmasi ve herkesin zorla da olsa kendini 'sevmesini' saglamak otokrasiden fazlasini gerektiriyor.
 • bu iç çamaşırı sitede direkt olarak satılan bir ürün değil.
  tüketicinin belirlediği tasarımdır.

  yani girip kadın iç çamaşırları kısmını seçip, sonrasında atatürk fotoğrafı eklenirse bu meydana geliyor.

  normal şartlarda satışta olan bir ürün değil.
  site ile bir ilgisi yok. kullanıcının yakışıksız tasarımı.
 • sen daha bunu 'normal' karşılayan insanları 'şu anda bulunduğumuz durumu dışarıdan görseniz oturur ağlarsınız' seviyesinde atatürk'ü sevmediğimiz için böyle oldu durumuna indirgersen afedersin ama bizim ülkeden bir sikim olmaz.

  ne zaman aşacaksın a değil ise b önerisini?

  ne zaman aşacaksın bunu savunmuyorsan diğerini savunuyorsun kafasını?

  ne zaman aşacaksın sadece iki tarafın olduğu bir dünyayı?

  senin gibilerin yaşadığı, senin gibilerin 'eğitimli' sayıldığı bir toprak parçasında dışarıdaki medeniyeti yakalayamazsın, ben sana söyleyeyim.

  muhammed'lisini de bekliyorum ben bu tasarımın, isa'lısını da, konfüçyus'lusunu da, che guevera'lısını da, alex'lisini de hagi'lisini de.. keşke yapsalar, keşke hepsini savunsak. keşke kızlarımız, erkeklerimiz sevgililerini bunlarla karşılasa. keşke aşsak şu sikik ideolojileri, keşke ölen toprak olsa, yaşadığımız dünyanın tadına varsak.
 • "...yapmış birisi, beğen ya da beğenme, bunu tasarlamaya hakkı var..." diyen insanlar hz. muhammed'in karikatürü yayınlandı diye milleti kazığa oturtanlarla aynı insanlar. karikatüründe allah yok din yalan yazdı diye bahadır baruter'i linç etmeye kalkan insanlar. ama işin ucu kendilerine dokunmuyorsa, hoşlarına gidiyorsa "hakları var". işte bu kafa çok tatlı bir kafa.

  bana saygı göster ama benden bekleme hacım. ne güzelmiş lan.

  not: şintoistim.
 • gayet başarılı bir ticaret hareketi. atatürk'ü daha tanımayan insanları höt ulen atamıza falan filan. yapmayın kardeşim.
 • che baskılı 10 $'a satılan kupalardan çok da bir farkı yoktur.
 • camel toe barındırır.