şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tam olarak chpli olup hdp'ye oy vereceğini söyleyenlerin yaptığı eylemdir. işte sizin barış güvercinleriniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=6s95xupatgw
 • bazılarının bir değer yargısı yok ve o değerleri de sahipleniyormuş gibi görünüp kendi çıkarları için kullanıyor. işte bu gerçeğin ispatı niteliğinde olaydır. bak nasıl da ölü numarası yapıyorlar? oysa bu olay, 7 haziran 2015 seçimlerinden önce yaşanmıştı ve koşa koşa gidip hdp’ye oy verdiler, seçim süreci boyunca da propagandasını yaptılar. bakın aynı şeyi yine yapıyorlar.
 • uyan ey gazi kemal.cumhuriyetin temellerini attığın,ilkelerini milli ve manevi şuurla yoğurduğun,akşam rakını içerken ilerde vatanperver insanlara bırakacağını hayal edip güzel günlere inandığın partinin,bir avuç mesnetsizin ve dalkavuğun elinde nasıl da paralandığına bak.

  yabancı istihbarat örgütleri ve bölücü terör örgütlerinin kuşatmasında olan bir cumhuriyet halk partisini,atatürk ilke ve inkılaplarına inan,onun açtığı yoldan ilerleyen hiç bir vatan evladı desteklemeyecektir.

  muharrem ince ve chp bünyesinde kalan son atatürkçüler bir umudumuz sizde bu istiladan türkiye'yi kurtarmak için.

  milli ve atatürkçü siyaset için oyum iyi partiye.
 • laik atak geçirip düz direğe tırmanıp sonra da amuda kalkan kronikleri bugünlerde deve kuşu pozisyonunda başlarını kuma gömdüren gerçektir. bakın, atatürk heykellerine, büstlerine yapılan çirkince saldırılar bile umurlarında değil. hala hdp’ye oy verme festivalleri organize etmekle meşguldürler.
 • ülkem muhaliflerinin, chp'lilerinin özde değil sözde ataturkcu olduğunu bizlere yine ve yine ispatlayan eylem.

  nasil samimiyetsizsiniz bir bilseniz. ataturk kisvesini yalnizca insanlara tahakküm kurmak icin kullanıyorsunuz. ülkenin bölücü teror orgutune, sirf sizin ideolojik sapkinliginizda olmadığı için akp gitsin diye oy veriyorsunuz. ataturk'un adini kullanip yapiyorsunuz bunu bir de nasil bir dalalet içindesiniz bir gorseniz kendinizi.

  pkk oslo, ne istediler de vermedik soylemini buraya yazan agir gerizekalidir. suriye'de, irak'ta savaş veriyoruz. yedi duvelle hem sahada hem de diplomasi olarak ugras veriyoruz ama siz ülkenin butunlugu icin pkk'nin olusumu hdp'ye oy atiyorsunuz. sizin körleşmiş aklinizi, ferasetinizi pislesinler.

  bu milletin dini ve milli degerlerine bunlari layik gorenler, sizi daha coook direklere tirmandiracagiz.
 • atatürkçüyüm deyip hdp'ye oy atan beyinsiz olmasının yanında onursuzdur. hdp'li sırrı'nın dediğini üzerinde taşıyandır.