şükela:  tümü | bugün
  • sene olmuş 2017, hala 2007'deki gibi atatürk aleyhine başlıklar açıp güya islam devrimi yaptığını sanan zavallı troldür. o günlerdeki gibi cemaat - akp koalisyonunun, iktidarının hala ayakta olduğunu düşünüyor olsa gerek bu anlamsız hareketlerine devam etmektedir.

ben eskiden atatürk'ü yüzeysel severdim. benim sevgim genel geçer bir sevgiydi. gerçekten liberal tarzda bir adamdın ve atatürk olayının bazı yönlerden çok göze sokulduğunu düşünürdüm.

ben atatürk'ü severim ama hiçbir zaman kemalist olmamıştım. atatürk'ü sizin düşmanlığınızı gördükçe daha çok sevdim. şimdi ise koyu bir kemalistim. atatürk'e olan sövgünüz aslında bizim övgümüzü şahlandırdı.

siz şimdi sanıyorsunuz ki hala iktidardasınız. sizin fetöcü düşünceniz iktidarı kaybedeli çok oluyor. sn. cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan bu gerçeği zaten biliyordu. fırsatını buldu ve bu fetö cerahatini ülkeden söküp attı.

türkiye birçok değişime gebe, izleyip göreceğiz. bu troller işin çekirdeği olacak, önce bunları çekirdek gibi çitleyecekler.
  • aslında, son olarak bu furkan örneğinde falan gördüğümüz gibi, atatürk hakkında provokatif çıkışlar yapmak kısa sürede şöhret olmak için garantili bir yol haline gelmiş durumda. trollerin tipik özelliği, nefret de edilse kendinden söz ettirmek, dikkat çekmek. bunu biraz da bizler, yani tepki gösterenler yapıyoruz.
    gerçek hayatta suratına tükürmeyeceğimiz, herhangi bir vasfıyla dikkat çekemeyecek hasta ruhluları burada muhatap alıyoruz.
  • özellikle twitter aleminde düşmanlığı artık küfür ve hakaret seviyesine taşımış beyinsizlerin yaptığı eylem.
    küfrü ve hakaret için lütfen suç duyurusunda bulunalım
  • (bkz: meczup)
  • seçimler de geçti gerçi. görevinin bittiğini unutmuş biri olabilir.