şükela:  tümü | bugün
  • yayında olacağız.

o uçakla malezya'ya kaçarken, canlı yayında!

başlık "...yayında olmamızı isterdi" olarak açılmıştı. biz de gelişine yapıştırmıştık kinayeyi. ey gidi günler.
  • atatürk olsaydı zaten erdoğan diye birini tanımamış olurduk büyük ihtimalle
  • atatürk fikirlerini anlamamızı istedi o da size yeter dedi .
  • adamı rahat bırakın. iğrençliğinize alet etmeyin. ulan yatacak yeriniz yok. terbiyesizlik diz boyu.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: basliklarini engelle)

yolsuzluklariniz olmasa anmazsiniz ataturk'un adini.
  • atatürk'ün, dini politikaya alet edenlere ne yaptığını bilmeyen şuursuzun beyanatı.
  • olm atatürk hepsini geçtim o ankara atatürk orman çiftliğini ne hala getirdiğinizi bir görseydi totonuzdan kan alırdı ne yayı amk....
  • kısa ve net
    (bkz: hasiktir ordan)
  • atatürk, elinde bu kadar büyük imkanlar olan bir tek parti iktidarının ülkeyi eğitim-bilim-teknoloji alanında ileri götürmesini isterdi. çağdaş bir toplum ve modern bir devlet organizasyonu isterdi.

siyasal islamcıların elinde oyuncak olmuş, deneme yanılma yöntemiyle idare edilen ülkesini görseydi kahrolurdu.
  • (bkz: erdoğan'ın yayı)

yanlış yazarken aslında doğruyu yazmak. bir ok gibi savrulacağız nereye gittiğimizi bilmeden...

(bkz: ya hakkkkk) *

ekleme: troll bey, yanında yerine yayında yazarak başlık açmıştı. trollerin neden dil bilgileri bu kadar zayıf ve güvenleri o denli yüksek, anlamıyorum bir türlü.

moderasyon da, aklı sıra düzeltme yapıyor. atatürk'ten sonra virgül koy virgül...