şükela:  tümü | bugün
 • akp'nin yeni icraati.

  3.havalimanı faaliyete geçtikten sonra atatürk havalimanı kapatılacakmış.

  bu kadar mı rahatsızsınız onun isminden.

  http://www.milliyet.com.tr/…alimani-siyaset-2497214

  edit: ismi atatürk olan herşeyin birbir hayatımızdan çıkarıldığının farkında olmayan andavallar algı yaptığımı iddia etmiş, mesele havalimanı değil. recep tayyip erdoğan havalimanın hayırlı olsun ona sözümüz yok rabia işareti yapa yapa binersin uçağına hadi yallah.
 • yeni stad ayağına atatürk ve inönü isimlerinin silinmesinden bellidir. merkezi bir konuma sahip olan atatürk havalimanını araplara satarlar büyük bir eğlence merkezi yapılır.
 • bademlerin beyanına göre avm rezidans değil fuar olacakmış.

  yedik mi tabi ki hayır.
 • araplar için residence yapılacak rantı bol yeni yerler lazım tabi ki. lokasyonu tam da bu tanıma uyan atatürk hava alanı kapatılmayacak da ne yapılacak? inşaat forever ulan!

  tanım: şaşırılmaması gereken bir durum.
 • tam "yerine kent parki yapilacak" diyecegim bi gulme geliyor.

  insaat cumhuriyeti oldu ulke.
 • bu yeni bir şey değil velakin ulaşım iyice boka saracağından beni endişelendiriyor.

  halihazırda metroyla ulaşılabilen ülkedeki tek havalimanı atatürk havalimanı idi, artık o da yok olacak! güzel olan ne varsa hepsini yok eden akp atatürk havalimanını da es geçmemiş olacak.

  edit: izmir'de de metro ile havaalanına ulaşılabiliyormuş. düzeltme için `@malmurve@10lion silistere` nick'li suser'lara teşekkürlerimi sunarım.
 • yahu tamam biz de hükümetin icraatlerinden, izlenen politikalardan vs. hoşnut olmuyoruz, her şeyin altından bir bit yeniği çıkarıyoruz da sırf adı atatürk havalimanı diye kapatılacağını da nereden çıkardınız ? 3. havalimanı açıldıktan sonra kapatılmasının iyi ya da kötü olacağı tartışılır eyvallah da isim konusu da çok zorlama olmuş.
 • atatürk yobazı bir malın hezeyanıdır. akp de diğerleri de umrumda bile değil. tamamen tarafsız ve akl-ı selim bir insan olarak görüyorum ki sizin gibi mal atatürk yobazları, akp yobazlarına rahmet okutur yemin ediyorum. salaklığın ve sabit fikirliliğin zirvesindesiniz.

  üçüncü havalimanı yapıldığında atatürk "havalimanına" gerek kalmayacak aptal! atatürk ismiyle ne alakası var? vallahi de billahi de siz adamı zorla akp'li yaparsınız, çomar dediğin adamların hepsi senden daha akıllı.
 • bıkmadınız, usanmadınız atatürk istismarından. bu kadar beyinsiz olmayı nasıl başarıyorsunuz anlamıyorum. adam teknik açıklamaları ve yapılacakları izah etmiş bütün detaylarıyla. üst düzey atatürkçü arkadaşlarımız da götlerinden element uydurup yorum yapmış kendilerince. ya okuduğunuzu anlama kapasiteniz yok ya da ne tür bir çakallık yaparım ve olayı saptırıp dikkat çekerim telaşı yaşıyorsunuz. hepinizi şukulamak lazım. çakma muhalif başlıkları.
 • eğer atatürk havalimanı kapatılacaksa, neden 3. havalimanı dediklerini merak ettiğim..