• bu adam bir zamanlar izmir anadolu lisesinin müdürdüydü. ne mutlu izmir anadolu lisesi öğrencilerine böyle bir utancın sahibi olmaktan kurtulmuşlar.

darısı atatürklülerin başına.

edit: allahtan başka şey isteseydim olacakmış.
  • az önce haberlerde izledim. yunan mısın be orospu çocuğu diyesim geldi. izmir yemez bu hareketleri. adama o mikrofonu yedirtirler.
  • izmir’de, adinda ataturk gecen bir okulda, ataturk’e ithaf edilen marsi yasaklamaya kalkan adamin alnini karislarlar. haddini bil adam haddini, sabir denen tasi catlatma.
  • baş örtüsü de siyasi sokmasana okula müdür efendi yerse.
  • izmir marşından rahatsız olana izmir'in dağları hediyemizdir.

adı bile atatürk olan, 100 yılı aşkın tarihe sahip bir okulun politik gerekçelerle atanmış müdürünün izmir marşından duyduğu nefrete türk genci layığıyla cevap vermiş ve müdür okul binasına kaçmış. ne diyordu izmir marşı;

"bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar!"
  • ellerine geçen ilk fırsatta “izmir imam hatip lisesi” ne dönüştüreceklerdir.

böyle naif sloganlarla bu despotizmin kralı olan, nazizm in türkiye de ki adresi “siyasal islam” la baş edemezsiniz.
  • evet siyasidir. fakat işgal kuvvetlerine karşı siyasidir. yani okul müdürü bu marşı söylettirmeyerek işgal kuvvetlerinden tarafa olduğunu kanıtlamıştır.
  • severler öyle müdürü. bu ülkede izmir marşı nı yasaklatacak adam daha anasından doğmadı .

hele ki izmir de bu işi yapacak. yarın açıklama yapar yanlış anlaşıldım özür dilerim diye. yerseniz.
  • (bkz: rezalet)

birçok köklü lisenin müdürünü, öğretmenini, çalışanını istedikleri kişilerden seçip o okulun geleneğini, düşüncesini değiştirebileceklerini sanıyorlar. ancak bilmiyorlar ki içindekileri değiştirmeden bu mümkün değil. içindekileri de istedikleri ile değiştiremedikleri için kendi okullarını açtılar ancak bu okullar ne istedikleri kadar başarılı ne de gelecek vadediyorlar. bir gün olur da içindekileri de değiştirecek fırsatları olursa, o zaman da istemedikleri bu gençler gittikleri okulu yüceltir, hiç kuşkunuz olmasın.
  • başlık sahibinin okul müdürü tarafından sniper ile avlanması.
hesabın var mı? giriş yap