• (bkz: peki tamam)
  • tarihi fesliden öğrenenlerinin gerçeği.
  • - atatürk olmasa da kurtuluş savaşı olacaktı.
    + sen başka anadan doğsaydın yine orospu çocuğu olacaktın...
    - ama ama...
    + sktrgt
  • atatürk'ün yolu ayrılsa da ben mesela her zaman saygı duydum sakallı nurettin gibi karşıtlarına çünkü bugünkü kahpeler gibi değil, can verecek adamlardı bu subaylar, her cepheye koşarak gittiler.

öte yandan atatürk olmasaydı çok bariz batıyı yunan ordusu siler süpürürdü, size şaka gibi gelse de muhtemelen kuşadası'ndan ayvalık'a kadar vizeyle girerdik ve hatta boğazlar da uluslararası yönetimde olurdu.

bugünkü kahpelerden kastım elbet şerefli türk ordusu ve kolluk kuvvetleri değil, sabah akşam pkk/dhkpc/tikko propagandası yapan ılık götlü sempatizanlardır.
  • ataturk olmasa olacak olanlar su sekilde. ulke isgal edildigi icin doguda ermeni kurt devletleri kurulur, izmir yunana gecer, turkler ic anadolu cevresinde sikisirdi ancak bu durum muhtemelen 2 dunya savasina kadar devam ederdi. 2 . dunya savasinda her somurgenin bagimsizligini ilan ettigi gibi bir devlet kurulabilirdi belki. ha birde istanbula giderken pasaport lazim olurdu. malum uluslararasi bolge.
  • zaten atatürk de "bu zaferi görünmeyen varlıklara bırakamam, zafer anadolu halkınındır" diyerek, zaferi herkesle paylaşmış, o dönemin komutanları da kendi hür iradeleri ile atatürk'ün emrine girmişlerdir.

hatta üzerine, günümüzde "ben olmazsam bitersiniz" diyen herkese "benim naçiz vücudum elbet toprak olacaktır ancak türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." diyerek kendini cumhuriyetin gerisinde tutmak suretiyle geçmişten geleceğe güzel bir gönderme yapmıştır.

hepsini geç, azrailin canını almadan selam verdiği adamı allah bu savaşın kazanaılmasına vesile olan kişi yapmış, neyi tartışıyorsun?

tanım: içi boş, tutarsız bir söylem.
  • olsaymış o zaman.
  • sedat peker videosu akp'nin elini ayağına dolaştırınca algı operasyonu yapmak için fahrenheit gold dan emir almış vatan haini siyasal islamcıların yeni oyunlarından biri.

(bkz: yargılanacaksınız)
  • peki
hesabın var mı? giriş yap