şükela:  tümü | bugün
 • bilineni, evveli erzincan'da olan hukuk fakültesidir. (1987'den itibaren) atatürk üniversitesi erzincan hukuk fakültesi diye geçerdi. erzincan üniversitesi'nin açılmasıyla (atatürk üniversitesi'den kopmasıyla) buradaki hukuk fakültesi erzincan üniversitesi'ne bağlanmıştır. atatürk üniversitesi hukuk fakültesi'nin yeni bir geçmişi vardır. öğrenci kabul etmektedir.

  (bkz: erzincan üniversitesi hukuk fakültesi)
 • büt ve yaz okulu olmamasıyla öğrencilerini mağdur eden okul.

  atatürk üniversitesi diğer üniversitelere göre geç kapandığı için, kalınması beklenmeyen dersten kalındığı durumda diğer üniversitelerin yaz okuluna başvuruları çoktan kapanmış oluyor. tren çoktan kalkmış oluyor.

  karşılaştırma yapmayı sevmeme rağmen diğer üniversitelerde en azından ikinci şans olarak bütün olması neden burada yok diye düşündürüyor.

  ytü öğrencileri büt olmasına rağmen yaz okulunu geri getirmeye çalışmışlardı ama mevzuat gereğince ya yaz okulu ya da büte izin verildiğinden dolayı, büte devam edilmişti.

  son olarak da bütünleme olsun bari vicdansızlar, burada ne kardeşler heba oluyor.

  edit: bu dönem bütünleme sınavı getirilmiştir.

  edit 2: artık bütünleme ve yaz okulu var.
 • büt ve yaz okuluyla fabrikaya dönüştürülmüş fakülte. ya yaz okulu olur ya bütünleme böyle uygulama mı olur?
 • mezun olduğum fakülte.
  eski ismi:atatürk üniversitesi erzincan hukuk fakültesi idi.
  erzincan'a fakültenin açılmasına sebep olan kişi, dönemim tbmm başkanı (bkz: yıldırım akbulut)'tur. (1987 yılında kurulmuş; deprem sebebiyle geçici bir süre öğrencileri öğrenimine ankara hukuk fakültesinde devam etmiştir.)