şükela:  tümü | bugün
  • bu milletin hiçbir zaman affetmeyeceğidir. inançları yüzünden gencecik insanların okuyamaması, açlık, sefalet, küçük görme. en basitinden tayyip erdoğan tv'lere çıkardı reha muhtar gibi tipler sürekli lafını böler "nasıl yapacaksınız" diye aşağılayıcı sorular sorardı. tayyip erdoğan hepsini yaptı. konuşurlarken sanki karşılarında insan yokmuş gibi davranırdı bu tipler. bunların yüzünden biz yıllarca "batı bizden üstün, siksen amerika kadar olamayız" triplerinde gezdik. her yıkıldığında daha büyüğü ile imparatorluklar kurmuş bir millet 300 yıllık kıçı kırık amerika'dan götü boklu avrupalılardan aşağılıkmış gibi hissetti 90 sene boyunca bunlar yüzünden kendini. potansiyelimiz yok sayıldı ve hiçbir hizmete layık bulunmadık. kendini bu ülkeye ait hissetmeyenlerin baskısı altında yaşadık 90 sene boyunca. yemin ederim tayyip erdoğan'ın geçtiği yolları çektiği çileleri görünce benim gözüm doluyo. eskiden karşıt olduğum için kendimi ayıplıyorum. adam hayır çadırını ziyaret ediyor orda bile bu tipler zahmet edip içeri buyur etmiyor. tayyip erdoğan bunların her huyunu biliyor, alışkın ve son derece profesyonel, ustalıkla kendini buyur ediyor çadıra da ancak öyle diyalog geliştirebiliyor. 90'larda çocuk olup o dönemki hallerimizi bilenler bugün eğer hala atatürkçülük peşindeyse kimse kusura bakmasın ama bunlar en hafif hakaretle kendilerine ihanet ediyolar. neyse ki bundan sonra atatürkçülerin artık sesi kesildi. daha da iktidara gelemeyecekler. milletçe kurtulduk. ama hafızamız taze kalsın bunları unutmayalım.
  • --- spoiler ---

usenmedim ciddi ciddi actim bu arkadasin entrylerine goz gezdirdim hani acaba troll mudur, komik olmaya mi calisiyordur diye. yok arkadas adam bildigin aldigi oksijeni ziyan eden cinslerden, bi insanin yazdiklari bu kadar mi sig, bu kadar mi mide bulandirici olur.

bu arada her entrysinde kullandigi favori kelime de alevicilik...

--- spoiler ---