• o laf söyleyen kitle net haklıdır. atatürk'ün ekmeğini yılmaz özdil mi yoksa bu adam mı en çok yemiştir sorusunu akıllara getirmektedir. yaptığı şey gereksizdir. manasızdır.
  • bu adam atatürk'e benzemenin yağını yemenin öyle bir peşinde ki insanı gerçekten rahatsız ediyor. onun gibi giyinmek, insanların kendisine paşam demesine müsade etmek de buna dahil.
  • mesele adamın halkın atatürk sevgisine fazla abartmadan karşılık vermesi olsaydı sanırım kimse de laf etmezdi. ama adam sanırım cidden kendini atatürk sanmaya ya da onun reenkarnesi olduğuna inanmaya başladı.
    bir de bu adamı atatürk’ten çok shrek’e benzeten bir tek ben miyim? adam bende akromegali
    izlenimi uyandırıyor.
    bence kendini çok fazla rolüne kaptırmadan biraz normal hayata dönsün.
    açık söylemek gerekirse adamın gerçekten kendini kaptırmasının sebebi de halkın cahil cühela hareketleri ve ilgisidir. yani sonuçta adama da kızamıyorum.
  • içinde bulunduğum kitledir. ve hatta arttırıyorum bu adam atatürkçülerin (yözdil'den de fazla) jet fadılı dır. zira, "atatürk dedi ki" diye kitap çıkartıp, bunun ekmeğini yemek aymazlıktan başka bir şey değil.
hesabın var mı? giriş yap