şükela:  tümü | bugün
 • din ile beyni yıkanmış, osmanlı tarihinden bir haber, kendini akp'ye kaç tl'ye adadığını bilemediğimiz, zavallının teki.
  kaale alınacak ve sinir olunacak bir durum değil.
  üç gramlık beyniyle bir de zincirleme sıfat tamlaması yapmaya çalışmış ya da bir yerlerden aşırmış.komik.
  adamın profiline girip diğer paylaşımlarına baktığımda, 10 yaşındaki kuzenimden "daha düşük profilli" olduğunu görebiliyorum.
  ne yazikki profilindeki arkadaşlarından herhangi birinin de farklı olduğunu düşünmüyorum.
  türkiye'nin önündeki en büyük engel her zaman bu ve bunun gibi örümcek beyinlilerdi, halen de öyle.
  bunların ana-babaları yıllar önce aynı inançlarla çocuklarına televizyon seyrettirmezlerdi, bunlar interneti kullanıyorlar, tek farkları bu.o nedenle daha gözümüzün önündeler - bu arada dinlerine göre haram olan teknolojinin son 10 yılda birden nasıl helalleştiği de ayrı tartışma konusu-.

  hepsinin atatürk'e koşacakları, dillerinden adını düşürmeyecekleri, anıtkabre gidip secde edecekleri günü bekliyorum.biliyorum,çok uzak değil..

  edit: ben bu mesajı (bkz: 22 haziran 2016 atatürke hakaret edilmesi) başlığının altına yazmışken nasıl kendi kendine başlık açarak bu günlere geldi anlamadım. kızdıysam demek..düzeltmek için ne yapılır bilemedim sözlük.
 • herhangi birine hakaret eden insanla arasında bir fark göremediğim insandır kendileri. isimlere anlam yüklemeye gerek yok. hakaret etmeye de gerek yok.
 • ya şimdi bu arkadaşların en büyük argümanı "osmanlıyı atatürk yıktı" olur ve bu yüzden tonla hakaret ederler. bak güzel kardeşim senin osmanlın 1699 den beri yıkılır vaziyette idi. teknolojiyi salladı ticaret yollarını kaçırdı fen ilimlerini terketti ve netice olarak çöktü. sen hangi beyin ve izanla osmanlıyı atatürk yıktı dersin. osmanlının imzaladığı sevr ile bize bir avuç toprak düşerken bu adamın başkomutanlık yaptığı savaşla ülke kurtuldu.
 • atatürk gibi vizyonlu değil de hayatın her alanında parası olsa dahi kalitesiz yaşayan, bir kuşak öncesine kadar ailesinde bırak lise mezununu ilkokul mezunu kişiler parmakla sayılan-ki o da atatürk sayesinde- haset eden insanlardır. kininiz nedir, neyedir beni zerre ilgilendirmiyor, ama başınıza gelecekleri tahmin ediyorsunuzdur kindarsınız ama hıyar da değilsiniz herhalde.

  felak suresi

  yaradılanların şerrinden
  bastırınca karanlığın şerrinden
  düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden
  ''kıskandığı zaman haset eden hasetçinin şerrinden'' '' tan yerini ağartan sabahların rabbine sığınırım''

  malum, kimin cennete gideceği garanti değil, ama cehennemde şayet yanınızda olmazsa çekirdek çitleyip siz yanarken izleyeceğim.

  kadına iftira yapanların şahitliğinin bile sayılmayacağı, islamla uzaktan yakından alakası olmadıkları, allahın onlardan uzaklaşacağı hatta dinden çıkacakları ile alakalı sure için de (bkz: nisa suresi)

  bir de sakın bir kavime kininiz size haddi aşırmasın, allahın meleklerin ve bütün varlıkların laneti haddi aşanların üzerinedir diyen bir kuran var.
 • seversin veya sevmezsin o senin bileceğin iş. ancak sen türkiye cumhuriyeti'nde yaşayıp yine bu cumhuriyet'in kurucusuna hakaret edemezsin. git özel toplantılarında ne halt yersen ye. ben kafkas asıllı biriyim, annem de babam da ve hatta yedi sülalem de çerkes. arkadaşlar ben atatürk'e sahip çıkıyorsam, siz de çıkın!

  bu tarz (atatürk'e hakaret) suç duyuruları için hazırlanmış bir site var. bunlara taviz vermeyin.
  ihbar web
 • pirenin götü kadar aklı olmayan insancıktır.
 • onun ben insanlığını sikeyim
 • cemaatlerde beyni yıkanmış androit cahilin tekidir.
 • cahildir