• din ile beyni yıkanmış, osmanlı tarihinden bir haber, kendini akp'ye kaç tl'ye adadığını bilemediğimiz, zavallının teki.
    kaale alınacak ve sinir olunacak bir durum değil.
    üç gramlık beyniyle bir de zincirleme sıfat tamlaması yapmaya çalışmış ya da bir yerlerden aşırmış.komik.
    adamın profiline girip diğer paylaşımlarına baktığımda, 10 yaşındaki kuzenimden "daha düşük profilli" olduğunu görebiliyorum.
    ne yazikki profilindeki arkadaşlarından herhangi birinin de farklı olduğunu düşünmüyorum.
    türkiye'nin önündeki en büyük engel her zaman bu ve bunun gibi örümcek beyinlilerdi, halen de öyle.
    bunların ana-babaları yıllar önce aynı inançlarla çocuklarına televizyon seyrettirmezlerdi, bunlar interneti kullanıyorlar, tek farkları bu.o nedenle daha gözümüzün önündeler - bu arada dinlerine göre haram olan teknolojinin son 10 yılda birden nasıl helalleştiği de ayrı tartışma konusu-.

hepsinin atatürk'e koşacakları, dillerinden adını düşürmeyecekleri, anıtkabre gidip secde edecekleri günü bekliyorum.biliyorum,çok uzak değil..

edit: ben bu mesajı (bkz: 22 haziran 2016 atatürke hakaret edilmesi) başlığının altına yazmışken nasıl kendi kendine başlık açarak bu günlere geldi anlamadım. kızdıysam demek..düzeltmek için ne yapılır bilemedim sözlük.
  • ya şimdi bu arkadaşların en büyük argümanı "osmanlıyı atatürk yıktı" olur ve bu yüzden tonla hakaret ederler. bak güzel kardeşim senin osmanlın 1699 den beri yıkılır vaziyette idi. teknolojiyi salladı ticaret yollarını kaçırdı fen ilimlerini terketti ve netice olarak çöktü. sen hangi beyin ve izanla osmanlıyı atatürk yıktı dersin. osmanlının imzaladığı sevr ile bize bir avuç toprak düşerken bu adamın başkomutanlık yaptığı savaşla ülke kurtuldu.
  • genel olarak hakaret davalarını son derece anlamsız buluyorum. hakaret göreceli bir kavram olduğu için yasal olarak tanımını yapmak imkansız. ayrıca hakaret etmek de ifade özgürlüğüne girer. bu sebeple amerika'da hakaret soruşturması anayasaya aykırıdır.
    bir atatürk aşığı olarak atatürk'e hakaret edilmesini de hoşgörü ile karşılayabilirdim. eğer normal ve adaletli bir ülkede yaşıyor olsaydık. çünkü artık türkiye'de atatürk'e hakaret etmek sadece atatürk'e hakaret etmek değil, totaliter rejimin reklam kampanyasının bir parçasıdır.
    en azından kendim ve ailem için tehlikeli insandır.
  • adam yerine koymaya gerek yoktur.
  • facebook adlı sitede kadir yarrakoğlunu sevenler grubuna üye olan bir çomar görmüştüm.paylaştığı ve yorum yaptığı şeylerin hepsinde atatürke hakaret vardı.tc numarasını adresini ismini bularak kendisini cimere şikayet ettim.
    ama şuan ne oldu dava dosyası ne durumda bilmiyorum.tabi umarım dava açılmıştır.
    görsel
  • cemaatlerde beyni yıkanmış androit cahilin tekidir.
  • seversin veya sevmezsin o senin bileceğin iş. ancak sen türkiye cumhuriyeti'nde yaşayıp yine bu cumhuriyet'in kurucusuna hakaret edemezsin. git özel toplantılarında ne halt yersen ye. ben kafkas asıllı biriyim, annem de babam da ve hatta yedi sülalem de çerkes. arkadaşlar ben atatürk'e sahip çıkıyorsam, siz de çıkın!

bu tarz (atatürk'e hakaret) suç duyuruları için hazırlanmış bir site var. bunlara taviz vermeyin.
    ihbar web
  • pirenin götü kadar aklı olmayan insancıktır.
  • malesef 2 ihtimalı olan bir insan türü, atatürk'e hakaret eden yada sevmeyen ya ağır cahildir beyni din ve siyasal islam ile yıkanmıştır. yada çok açık ve net siyonisttir misyonerdir vatan hayinidir.
hesabın var mı? giriş yap